Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok miért akarnak...

A cigányok miért akarnak ártani mindig a körülöttük lévő embereknek?

Figyelt kérdés
A szokásos sztorikat ismerjük, friss élmény, hogy egy városi ingyenes koncerten cigány társaság mögöttem, egész idő alatt csak arról beszélgettek, nézelődtek, hogy melyikük kihez menjen oda kiütni, meg hogy nem meri bedobni az énekesre a félig teli sörösdobozát, amit amúgy meg is tett. De mégis miért ilyenek, miért van az, hogy senki másnak nem jut eszébe "kiütni" valakit aki csak áll és élvezi a koncertet, vagy szabotálni a koncertet?
2022. júl. 28. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Egy bizonyos szinten meg lehet érteni a cigányokat, mert Magyarországon talán soha sem fogják őket elfogadni!

A többi tanult viselkedésminta lehet!

2022. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mit vársz olyan néptől akik a saját testvírrel szaporodnak.

2022. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Bezzeg ilyen kérdéseket ki lehet írni, én meg beleírtam a kérdésembe azt, hogy sok roma lakik a faluban, ahol én is, és törölték...
2022. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Antiszociális személyiségzavarnak hívják. Azokat a cigányokat (és fehéreket) érinti, akik nem tudnak integrálódni a társadalomba, alacsony a jövedelmük, segélyeken élnek, nem kapnak oktatást, ezért lopnak, csalnak, hazudnak. Azok a romák, akik normális körülmények között nevelkedtek, normálisan is fognak viselkedni.
2022. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Primitívek
2022. júl. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Az elmebetegseg egy formajaban szenvednek.
2022. júl. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem a cigány mivolt okozza ezt a viselkedést, még akkor sem ha cigányok között látványosan több az ilyen prímitív állat, hanem a neveltetés, és az hogy a többségi társadalomtól elkülönűlve, kivűlálloként élik az életüket. Ez egy megszakíthatatlan kör, ami generációról generációra ismétlődik. A primítiv állat nő, primitív állatnak fogja nevelni a gyerekét. És a gyereke, mivel semmi mást nem látott, tanult ezenkivűl, ezért pontosan ugyan olyan baromnak neveli a saját gyerekét, és így tovább.
2022. júl. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
A cigányok évszázadok alatt sem fejlődtek. 1-2 kivétellel tényleg nem valók a Társadalomba.
2022. júl. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Genetikai hulladékok azért, ezek simán ölnének is ha nem csuknák le őket. Ezen nincs mit szépíteni érdekes magyarok közt még ilyet nem láttam, ilyen embert. Ezek genetikailag ilyenek.
2022. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
A genetikát inkább hagyjuk az egy elég bonyolult dolog. Az ember alapvetően erőszakos lény másképp nem emelkedett volna ki az állatvilágból.
2022. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!