Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne sok bitcoindod vagy...

Ha lenne sok bitcoindod vagy bármilyen más kriptovalutád ami értékes és sok van belőle, akkor te be járnál dolgozni?

Figyelt kérdés
És ti nem vagytok szomorúak hogy miből maradtatok ki? Én igen. Sajnos az életem egy csőd. De mennyivel más lenne most minden ha mondjuk 12 évvel ezelőtt veszek vagy bányászok sok bitcoint. De azt sem tudtam hogy létezik.

2022. dec. 13. 09:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*bitcoinod
2022. dec. 13. 09:54
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy járnék!

A Google szerint 1 BTC annyi, mint 6693301,59 forint.

2022. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Így van, de ért már egy darab 20 millió forintot is két éve.
2022. dec. 13. 10:00
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem hobbija a munkája, és csak azért csinálja, mert valamiből meg kell élni, nos, az biztosan nem járna be.

Az járna be (vagy legalábbis dolgozna még valamit távmunkában - ami sajnos a koronavírussal már nagyon sok helyen vitathatatlanul az emberek életének részévé vált -), akinek szerelme, szenvedélye, hobbija is a munkája.

2022. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát csak ki kell venni a pénzt akkor, mikor sokat ér. Mert sokan addig húzzák, míg bezuhan és aztán mínuszban jönnek ki belőle. Erre nem lehet alapozni. Dolgozni nem járnék be, de valami passzív jövedelmet biztosítanék mellé, pl. kiadnék egy lakást.
2022. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

"Sajnos az életem egy csőd."

. Akkor pénzzel együtt is egy csőd lenne, és valószínűleg a könnyen jött pénz könnyen is elment volna.

2022. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Elég sokat buktak idén, akik bitcoinba fektettek.
2022. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6. Ez nem igaz, csak szarból nehéz várat építeni de nagyon. De a pénzt meg tudnám tartani annyira hülye nem vagyok. Egy részét eladnám, abból sok passzív befektetéseket csinálnék. Valamennyi bitcoint meg azért megtartanék.
2022. dec. 13. 10:07
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha pl most nyernék a lottón nekem az nem lenne fel élve meg el herdalva. Főleg hogy tudom milyen szar szegénynek lenni. Nagyon megbecsülném. Mellesleg engem nem érdekel a luxus meg a fel vágás.
2022. dec. 13. 10:09
 10/19 A kérdező kommentje:
7. Igen, akik az elején szálltak be azok még így is pluszban vannak viszont. Ráadásul lehet hogy igazuk lesz és ez csak átmeneti állapot
2022. dec. 13. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!