Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a kriptovaluta...

Mi a véleményed a kriptovaluta spekulánsokról?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Ostobák.
2022. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ügyesek, ha pénzt is tudnak csinálni vele. Bár ha spekuláns, akkor szerintem tud, és veszteni is.
2022. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, bármi lehet. Olyan, mint az NFC.


Nekem amikor 2021 végén jártuk és 17.000 USD körül volt a BTC akkor volt annyi eszem és vettem, de nem sokat.. majd amikor ilyen 55.000 USD körül volt, akkor kivettem. Igazából kerestem rajta, de nem voltam annyira bátor, hogy jelentősebb összeget tegyek bele. Így örültem annak a kis talált pénznek amit hozott.

2022. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Egy kollégám belemerült a témába 5-6 évvel ezelőtt, de ügyesen csinálta (bele is ölt egy csomó időt és energiát) és most 26 évesen van egy saját meg 2 kiadott lakása és szépen bővíti a bevételforrásait. Viszont arra is fel volt készülve, hogy mindent elveszíthet és a munkáját se hagyta ott amit amúgy szeret csak nem akar 40-45 éves korán túl dolgozni. A srácot ismerve ez simán menni fog neki.

Én nem állnék neki ilyesminek, mert magamat ismerve úgyis csak félvállról venném és elbuknék mindent, de akinek bejön, annak gratula.

2022. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Elítélem őket - pontosan úgy, mint a bankárokat, uzsorásokat, akik mások nyomorán nyerészkedve gazdagodnak.
2022. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az nyomor ha valaki befektet valami kockázatosba? Aki nyomorog annak nincs mit befektetnie...

Vagy ha nehezen összegürizett pénze van akkor inkább fix kamatozású állampapírba kéne...

2022. dec. 6. 13:24
 7/16 anonim ***** válasza:
Kisbefektetőket lehúzzák
2022. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De hogyan? Hisz ők is eladhatják nyereségesen...
2022. dec. 6. 13:32
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
A probléma annyi ezzel, hogy nem tisztességes az út, amellyel átverik a kisbefektetőket! Ennyit érdemes! Ide érdemes! Most más a jó! És amikor kellő számú balek tolta le a méretes hímtagot a saját torkán, felszívódnak a befizetésekkel ezek a gennyládák azért, hogy később tűzmadárként újraéledve a semmiből kerüljenek elő egy másik néven, mint új és szűz befektető! Tulajdonképpen a 21. század piramis játéka a cryptoval ügyeskedés, amelyet úgy tiltanék be, vezetnék ki a pénzügyi világból, ahogyan van, - mert gyakorlatilag gazdasági bűncselekményt merít ki a "kiválasztott", de inkább aljas - szűk réteg gátlástalan gazdagodásának útja! Legalább akkora szemétség, mint a legújabb hülyeség, - a videó lájkolás befizetésekért! -Költse az összes ilyen szélhámos a leszármazottjainak kórházi kezelésére a létező összes profitját, amit tisztességtelen úton szerzett!
2022. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De hogy szívódnak fel ha egyszer bármikor eladható? Ráadásul a neve se változik meg az adott kriptónak...
2022. dec. 6. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!