Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne sok bitcoindod vagy...

Ha lenne sok bitcoindod vagy bármilyen más kriptovalutád ami értékes és sok van belőle, akkor te be járnál dolgozni?

Figyelt kérdés
És ti nem vagytok szomorúak hogy miből maradtatok ki? Én igen. Sajnos az életem egy csőd. De mennyivel más lenne most minden ha mondjuk 12 évvel ezelőtt veszek vagy bányászok sok bitcoint. De azt sem tudtam hogy létezik.

2022. dec. 13. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ok, de most mit teszel azért, hogy előrébb lépj?
2022. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Érdemes kicsit szélesebben nézni a dolgot. A kripto csak egy a sok befektetési lehetőség közül.


Ezzel együtt, Warren Buffett pl azt mondta, ha a világ összes bitcoinját megkaphatná 25$-ért, akkor inkább kidobná a pénzt.

Mert emögött nincs semmi, a földeknek (mezőgazdaság->termelés-élelmiszer) az ingatlanoknak (lakások, irodák stb), nyersanyagoknak van mögöttük valami konkrét. Van hasznosítható funkciója, ami profitot termel.

A bitcoinnak milye van? Fizetőeszköz? Oké és mi van mögötte?



Ahhoz képest, hogy tavasszal 60.000$ volt egy bitcoin tőzsdei ára, most 16-20.000? Hát, én nagyobb hitelt adok Warren Buffett szavainak, mint a kriptonak, arról nem beszélve, hogy azóta a luna csődbe ment, több ezer ember bukta a családi vagyont konkrétan, pár hete is volt egy nagyobb balhé.


Javaslom, inkább tanulj meg kereskedni indexekkel, forex piacon, nyersanyaggal, részvénnyel stb.


Szóval egyáltalán nem bánom, hogy kimaradtam.


Ha azt mondod csőd, gondolj bele, ha a bitcoin vagyonod tavasszal 300.000$ lett volna, most meg max 50.000 lenne.

Vagy ha más kripto ügyletbe fektetsz, és buksz mindent?

Ne ezektől várd a csodát, tegyél is valamit.

2022. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen "bejárnék". Most is a saját vállalkozásomon dolgozom. Nem adnám fel, mert lenne 20 BTC-m. Az édes kevés a céljaimhoz illetve szeretem is csinálni.
2022. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz végülis teljesen.
2022. dec. 13. 10:43
 15/19 anonim ***** válasza:
Én most sem tudom, hogy mi az a bitcoin, de a nevéből ítélve vmi virtuális pénz. Lehet rajta venni benzint meg kenyeret a boltban? Ha igen, akkor nem dolgoznék, hanem csak a hobbijaimnak élnék.
2022. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Lehet mert vagy eladod befizeted rá az adót és annyi. Vagy van már olyan speciális kártya amit ha feltöltész bitcoinal akkor úgy vásárolhatsz vele a boltban, mint egy sima bankkártyával.
2022. dec. 13. 11:21
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem tennék fel mindent egy olyan dologra ami bármelyik nap a semmivel lehet egyenértékű. Jó, erre például BTC esetén kicsi az esély, de láttunk már befürödni embereket ilyennel.
2022. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
En vettem brent olajat 100 millió Ft-ért amikor 17$ volt egy hordó és eladtam amikor 63$ volt egy hordó most szamold ki mennyit kerestem ja es a dollar-forint arfolyam is besegített egy kicsit
2022. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
Én már nem járok 2018-tól, saját vállalkozásom van a kriptónak köszönhetően.
2022. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!