Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A metró mozgólépcső alagútban...

A metró mozgólépcső alagútban más is gondolkozott már ezen?

Figyelt kérdés
Kicsit fura lesz, nyilván lehetetlen az elképzelés. Azon gondolkoztam hogy olyan meredeken megy lefelé szinte függőlegesen hogyha ugrálnek lefelé jó nagyokat lezuhannek az aljára.

2022. dec. 14. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan meredeken megy lefelé.
2022. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Sok videó van yt-n ahol legurulnak a mozgólépcsőn. Nem tudom miért lenne lehetetlen legurulni lépcsőn velem is volt már ilyen amikor kergettek mert nálam volt az utolsó üveg sör
2022. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem meredeken megy lefelé, legalábbis Magyarországon egyetlen nagyon meredek mozgólépcső sincs a metróban.
2022. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
De mi a f*sznak akarsz rajta ugrálni, mint egy majom?
2022. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Én ferdén látok ott mindent, elég durván.
2022. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
én tökre félek a mélységétől amúgy és ilyen zuhanás érzetem van, és kapaszkodom félve h leesek :D
2022. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"szinte függőlegesen"

Nem, nem "szinte függőleges". Az ember érzékei képesek ám nagyon nagy torzításokra.

2022. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!