Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek mozgólépcsőzni??...

Nem merek mozgólépcsőzni?? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta láttam azt a videót ahol beszakad a mozgólépcső teteje és egy anyuka emiatt meghalt, nem merek mozgólépcsőzni. A plázában viszont csak az van, és nem tudom hogy küzdjem ezt le. Tippek?

2021. okt. 4. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Lift is van a plàzakban. Szerintem menjél pszichologushoz.
2021. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A plázában ezt letudod győzni. Mivel nem félelmetes. Én a metró mozgó lépcsőtől szorongok. Mert az elkepeszto mélységbe visz le.visszafele ugyanúgy felfelé de le én nem nézek. Egy tanács. Tereld el a gondolataidat ha a pláza mozgó lépcsőjén vagy.
2021. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Hàny màsodperc egy plazas mozgólépcső?
2021. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A hétköznapi életed bármely pillanatával kapcsolatában találsz olyan videót, amiben valaki meghal, miközben épp azt csinálta. Ettől még közel 0 esély van arra, hogy veled is megtörténjen egy ilyen baleset, úgyhogy kár rettegni. Ennyi erővel folyamatosan retteghetnél, hogy bármikor jöhet egy meteor ami mindent elpusztít.
2021. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy csak mozgólépcső van, kötelező lennie mindenki által használható rendesnek is! Kérdezd meg az első biztiőrt és megmutatja.
2021. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig féltem a metrós "soksávos" mozgólépcsőktől (pl Moszkva téri), főleg közvetlenül leszálláskor, miután az ember 20 percig nézte a metróban az elsuhanó sötétséget. Soha nem tudtam elképzelni, egy mozgássérült ember hogy közlekedik azon biztonságosan, olyan gyorsan mennek, közben meg nyom a tömeg.
2021. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Liftnek, illetve lépcsőnek is kell lennie minden plázában.
2021. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szédülök rajta, azért nem szeretem. Gyerekkoromban imádtam. Mindig nyúztam anyámat, hogy menjünk a mozgólépcsös boltba :D
2021. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a metróban félek a mozgólépcsőkön, nem saknazért mert baromi hosszúak, hanem az egész mennyezet és a plakátok is úgy vannak kihelyezva, hogy teljesen elveszítem a térérrzékemet és akaratlsnul dőlök előre vagy hátra attól függően, hogy fel vagy le megyek rajta..
2021. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem mindegy, mit csinálsz, csak ne torpanj meg előtte. Volt már, hogy amiatt mentem neki valakinek majdnem a tetején, mert beijedt és totál lefékezett. Csak simán rá kell lépni és kész. Azért nem túl gyakori jelenség, hogy beszakad egy mozgólépcső.


Amúgy minden plázában van lift és hagyományos lépcső is. Én mondjuk jobban tartanék a lifttől, volt, hogy két szint közé ragadtam vele.

2021. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!