Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindig...

Miért van az hogy mindig minden pasi tobbet keres nálam es minimum duplaannyit?

Figyelt kérdés

AKÁRKIT megismerek, akárkivel járok.

Egyik sem IT-s meg semmi ilyen.


Vagy szakmunkasbol lett csopvez, vagy gyári szakmunkás, vagy online tőzsdézik mindennemű diploma tanultság nélkul(de neki 100 millioja is van), vagy csak sima vendeglatos, vagy feketén maszek autoszerelő, vagy feketén seftelő drogos akárki, vagy futtató, vagy stb


MIND mindig dupla tripla tetra annyit keres mint én diplomával, jó munkahelyeken, nem adminiszteátori hanem bőven magasabb pozíciókban, anno pénzugyi vezetőként, irodavezetokent, mégis mindog en vagyok aki hónapról hónapra él, jövőkilátás nelkul, gyűjteni nem tudok, KÖLCSÖNKÉREGETEK, segitségre szorulok, olcso albérletben.


Ezek kozul nekem vannak elérhetetlen álmaim ház saját ingatlan alapozás, mindenki más meg kocsit vesz hajót vesz, ingatlanja van, csak ugy LAZÁN meg van nekik mindenük amik nekem mind görcsös elérhetetlen álom, amikert nekem imádkoznom is kell.


Kiakasztó hogy én el akarok koltozni várost váltani egy kocsit se tudok fenntartani, masnak meg egy drognizniszbol 2 nap alatt van egy millioja. Es nem, nem bukik le senki semmivel.


Miért mindig én vagyok a fóldönfutó, másoknak meg miért egy csettintés félmillió, milliók?



2022. dec. 14. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Akkor legközelebb gyere össze egy pénztárossal, vagy közmunkással..vagy egy munkanélkülivel. Ők biztos nem fognak többet keresni nálad.
2022. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"feketén maszek autoszerelő, vagy feketén seftelő drogos akárki, vagy futtató"


Jó emberekkel jössz össze...

2022. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Volt màr nunkanelkuli párom. En kerestem neki melot. Szakmunkas lett. Aztan csopvez.

Tessek. Ez is megvolt.

2022. dec. 14. 19:39
 4/19 A kérdező kommentje:

Az autoszerelo nem akar céget hivatalosan a nav es adók miatt mert az lehúzná.

Szinte gazdagnak is mondhatnám.

2022. dec. 14. 19:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne bünözőkkel ismerkedj.
2022. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Több emberről írtam a bűnözők a felsoroltaknak kiszámolom neked, 28%-a csak. Abbol az ehyiknek meg csak mellékállása a befigyelő pár milla mert egyébként becsuletes melo mellett csinálja ami szinten nem fizet rosszul.

Tehát az egyik "félbűnöző" csak.

Ezzel módosítva a számítást: 21% bunozoről es majdnem 80%-ban sima legális emberekrol írtam.

2022. dec. 14. 19:46
 7/19 A kérdező kommentje:

Amugy engem az erdekelne ÉN hol akadtam el. ÉN miert vagyok földönfutó.

A pasik miért keresnek minimum dupla annyit mindig? Es határ a csillagos ég.

Én meg miért nem?:(

2022. dec. 14. 19:52
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Hú... akkor büszke lehetsz magadra...
2022. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha pénzügyi vezető voltál, és hónapról hónapra élsz, akkor benned van a hiba.


A lebukásról meg annyit, hogy addig jár a korsó a kútra...

2022. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 292 ezret keresek. Dr. Raktáros professzor vagyok, targoncás phd.
2022. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!