Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hirtelen kapnál egy nagyobb...

Ha hirtelen kapnál egy nagyobb pénzösszeget mi jutna eloszor eszedbe mire költöd? És mi nem jutna eszedbe? Es miert

Figyelt kérdés

#kapcsolat #váratlan pénz
2022. dec. 15. 18:13
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
83%
nem hasonlítottam, csak mondtam:) a v6 se rossz, ha nincs v8:)
2022. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
56%

Az jutna eszembe, hogy tandíjra költöm. Most a diákhitellel állok a legszarabbul, így az az elsődleges gondom, hogy azt faragjam.


Amire biztos nem költeném: státuszszimbólumok. Drága, de értékéhez képest haszontalan szar holmik, amiket az emberek azért vesznek meg, mert alacsony az önbecsülésük és szar embereknek akarnak megfelelni.

2022. dec. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi az annyi. Pár milliót a házfelújításra fordítanék, kicsit több milliót hiteltörlesztésre (konkrét összegtől függően elő-, vagy végtörlesztésre), még több millióból meg vennék még egy lakást, és kiadnám, annál is több millióból meg megvenném álmaim házát. Még többől meg az előbbieken túl, ami marad, azt magamra fordítanám én is- újabb egyetem, valami vállalkozás, jótékonyság esetleg, attól függően tényleg, hogy mennyi pontosan. Mondjuk egy Eurojackpotból már elég szépen ellennék, indítanék valami alapítványt vagy hasonlót, amivel segítenék az árváknak vagy a csöveseknek vagy a kóbor állatoknak vagy valami. Szóval érted, ilyeneket. De ez nyilván nem reális :D De álmodozni lehet.


Amennyiben a lakhatási helyzetünk nem lenne olyan, amilyen, akkor is valami olyan dologra költeném, ami mindkettőnknek előnyére válik így vagy úgy. Akár csak félretenni megtakarítási számlára a gyerekeknek, de mindenképp egyeztetnék a férjemmel, hogy mire költsük. Még ha konkrétan mondjuk örökségről is lenne szó, amivel technikailag házasságon belül is csak én rendelkezem, nem tudnám csak olyan dologra felhasználni, ami kizárólag csak nekem jó.

2022. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Ingatlan.

Tanulás.

Egészségi dolgok.

Munka, munka, munka van a sok pénzzel, hogy megőrizze az értékét, vagyonra legyen költve...

Adományozás.

2022. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
64%
18: Ez mit jelent? A szak. És melyik egyetemen van?
2022. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

"Ha az hitel nélkül meglenne, utána úgy sem kellene aggódnom soha a pénz miatt."


Aranyos, hogy egy mesterdiplomától várod ezt, miközben aki ebben a szakmában boldogul, az már rég dolgozik benne, mire msc-re megy. Nem akarok beleugatni, de szakmabeliként eléggé megakadt a szemem ezen a koncepción. Minden lehetőséged megvan rá, hogy már most elkezdd. Ezen fog dobni a msc majd, de kihúzni a szarból nem fog, ha nélküle nem vagy képes megoldani a karriered. Nem kell túl sokat várni a mesterképzésektől, az az igazság.

2022. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
76%
Megvenném lölőnket, húznék a fejére egy latex szopóállarcot magam mellé ültetném a földre és a fején dobolnék az ujjaimmal pótcselekvésként.
2022. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Az unalmas "félretenném", "befektetném", stb. válaszokat mellőzve:

0 - 100e Ft: elinnám egy este

100 - 1M Ft: vennék egy új TV-t

1M - 10M Ft: felújítanám a ház maradék részét

10M - 30M Ft: végtörleszteném a hitelt

30M - 80M Ft: vennék még egy lakást, hogy legyen a gyerekeknek amikor felnőnek + addig bevétel a kiadásból

80 - 150M Ft: vennék valami felesleges autót

150M+: felmondanék és megpróbálkoznék valamelyik vállalkozás ötletemmel teljesállásban

2022. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
64%
35: üzleti adattudomány, a Massachusetts Institute of Technology-n (MIT)
2022. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
83%
#27 péntek este tele van a Váci út durrogós autókkal, aztán valahogy egy tesó sem állt még oda eléjük, mi a francról beszélsz?
2022. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!