Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kemény mínuszok, vagy rekkenő...

Kemény mínuszok, vagy rekkenő hőség?

Figyelt kérdés
Melyiket bírod jobban hosszútávon?

2022. dec. 17. 15:07
A kérdező szavazást indított:
kemény mínuszok
rekkenő hőség
68 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
A mínuszokat, ott mindig fel tudok venni egy plusz réteget. Valamint 32°C felett már szinte minden bajom van, és szerencsés vagyok, ha "csak" szédüléssel kell végig szenvednem a napot.
2022. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%

Pár héttel miután nagymamám elhunyt, a házában kellett töltenem pár napot. Január volt, nem volt fűtés, és emlékszem hogy akkoriban pont nagy hidegek voltak, minden oldal erről cikkezett (simán volt -10 alatt).

Úgy mentem aludni hogy volt rajtam pulcsi, kabát sapka, két takaró, de még így is fáztam, hidegek voltak a kezeim és lábaim.

Csak arra tudtam gondolni, hogy "hát, ez még mindig jobb, mint a nyári hőség".

2022. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Korábban 3-5 fokban aludtam télen. Jól felöltözve, dupla takaróval kényelmesen átaludtam az éjszakát.

Nyáron, ha már 25 foknál több van bent nem bírok elaludni, arra kelek, hogy leizzadtam, ragad hozzám az ágynemű.

Úgyhogy inkább a tél.

2022. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Akkor én leszek a kivétel. Nagyon fázós vagyok, és utálok fázni. Most is 4 réteg ruhában, dupla zokniban ülök itthon a 20 fokban, és tök hideg a kezem, lábam, orrom, fülem. Kellemetlen, de egyszerűen nem tudok folyamatosan mozgásban lenni, hogy mindig átmelegedjek. Szívesebben izzadnék a nagyon melegben.
2022. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Egyiket sem bírom, de túlsúlyosként volt már, hogy úgy éreztem, nem bírok ki még egy ilyen forró nyarat, biztosan elpatkolok.
2022. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Inkább a meleg. Ott tudom magam legyezni, vízben hűteni, de a hidegben egy idő után már nincs hova öltözködni.
2022. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Téli gyerek vagyok, imádom a hideget, a hőséget (ami nálam húsz foknál kezdődik) viszont a legkevésbé sem bírom. Egész nyáron szédülök és émelygek, gyűlölök izzadni, és a krónikus kialvatlanság miatt annyira ingerült vagyok éjjel-nappal, hogy még saját magamat sem bírom elviselni, nemhogy másokat.
2022. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%

Minuszok.

A -37 nem volt annyira rossz mint a +37...

2022. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Tökmindegy csak legyen ingyen légkondi vagy fűtés
2022. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Emlékszem idén hihetetlenül vártam a nyár végét, beleuntam hogy éjjelente alig lehet aludni, az izzadtságszagba tömegközlekedéseken, hogy ájulás fog el ha kimegyek a boltig.. Ennél jobb számomra a tél.
2022. dec. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!