Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kereskedelemben dolgozók,...

Kereskedelemben dolgozók, gyakori az ilyen viselkedés veletek szemben?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnáltam ma az egyik dolgozót, mikor egy idősebb nő minősíthetetlen hangnemben beszélt vele,mert az áruval teli raklap kicsit elállta a polchoz vezető utat. Hogy bírjátok ezt? Nekem attól eldurrant az agyam hogy hallottam?
2022. dec. 17. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben már immunisak rá. Nekem vannak ismerőseim akik nagyobb bevásárló központban dolgoznak és az ilyen heti rendszerességgel előfordul velük. Az emberek rettentő parasztok tudnak lenni.
2022. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én csak vásárló vagyok, de ilyenkor rá szoktam szólni a tahóra hasonló stílusban, meghökkennek és visszavesznek magukból.
2022. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen immunis vagyok rá, naponta találkozok ilyen vásárlókkal. Illetve aki kötekedik általában sosem vásárol csak kötekedni jár általában a boltokba.
2022. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
megszoktam teljesen, tegnap is egy öreg papa k***a anyázott de úgy hogy fröcsögött a nyál a szájából, minden nap van ilyen. Nekem a vásárló már csak biodíszletek. Ha nincs ez a kérdés soha nem jut eszembe többet az öreg.
2022. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő után tudtátok megszokni? Én telefonos ügyfélszolgálatos voltam egy évig és a gyökér ügyfelek miatt mondtam fel, nemhogy megszokni nem tudtam, de még az utolsó hónapban is elsírtam magam.
2022. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is elég tapló tudok lenni azzal, aki ràszolgàl.Ennek tudata megnyugtat és nem érint lelkileg, ha egy kötekedő barom keresztezi az utamat.
2022. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről úgy, hogy alkoholista vagyok.
2022. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, az még egy megküzdési stratégiám, hogy viszont ha én megyek valahová vásárlóként, vendégként, vagy ügyfélként, és szemtanúja vagyok ilyen esetnek, akkor az elmúlt időszak összes kimondatlan mondatát (mert nem olvashatok be az ügyfélnek, de attól a mondatok még megszületnek a fejemben) egyben zúdítom rá a nyomorult Karenre. Mindig meglepődnek, ha valaki hasonló stílusban szól hozzájuk, nem egyszer meg is ríkattam tapló parasztot, én meg mindig megkönnyebbülök egy-egy ilyen szóbeli purgálás után.
2022. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!