Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember eljutott arra a...

Ha az ember eljutott arra a szintre, hogy már nem lesz elnéző mások negatív viselkedésével kapcsolatban, így aki fájdalmat okozott a másiknak, az viselni fogja a cselekedeteinek a következményeit. Ez mennyire elfogadható a mai világban?

Figyelt kérdés
2022. dec. 11. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Nem vagy Chad és a nők megaláznak?
2022. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ennek pont fordítva kell lennie, egy idő után olyan magasan lesz az ingerküszöböd, hogy leszarod.

Régen én is számonkértem, ha valaki nem ír vissza, vagy eltűnik. Valóban parasztság, de nem az én dolgom kioktatni. Ma már az ilyeneket csak simán törlöm/tiltom.

2022. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám hogy így helyes, de a társadalom sajnos nem tolerálja manapság a szemet szemért elvet, a "törlesztést". Pedig nem lenne rossz ha a törvényesség határain belül maradva vissza lehetne adni kamatostul amit az ember egyesektől kap. Elfoglalt ember lennék, annyi szent.
2022. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Mitől jut el arra a szintre?

Egyébként nem elnézőnek kell lenni, hanem asszertívnak, és távol tartani a negatív dolgokat.

2022. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Rébuszos idióta nem tudott aludni...


Ha te nem nézed el másik szerinted sértő viselkedését attól ő még nem fog semmilyen következményt viselni. Hacsak nem vagy olyan pozícióban, hogy direktben tudsz ellene tenni. Pl. te vagy a főnöke. De nyilván nem, mert tudjuk, hogy te vagy az utolsó senki a munkahelyeden, akit még a kollégák is madárnak néznek

2022. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!