Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az emberről bármilyen...

Ha az emberről bármilyen információt megosztanak mások, ezeket tényként kezelik. Az illető, akiről nem tudnak leszakadni, nem tudja befolyásolni ezt, mert minden olyan gondolat megosztásra kerül, ami vele kapcsolatos, akkor feljelentést kell tenni?

Figyelt kérdés
Az ember elmegy pl: fogorvoshoz. Az asszisztens 20 perc késéssel megjelenik, majd végzik a munkáját, aztán a netre írja ki, hogy mennyire csúnyának találja a páciensét, melyik fogát csinálta, mikor megy hozzá a másik… Ezt a viselkedést a környezetben mindenki alkalmazza. Ha az ember nem tud szabadon rendelkezni az élete felett, mások is minősítik és elemzik az engedélye nélkül, akkor feljelentést kell tenni?
2022. dec. 17. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki befogadó az egyoldalú információ áramoltatásra - és nem veszi a fáradtságot arra, hogy az őt érdeklő információknak utána járjon a "másik oldalon" is, - az komolytalan. Semmi jogalapja nincs arra, hogy bárkiről is véleményt formáljon, hangoztasson! Mindenki azt hisz, amit akar, - vallásszabadság van!
2022. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
rébuszos?
2022. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesz, hi si!
2022. dec. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nincs fészbuk fiókom, észre sem veszem, hogy mások mit terjesztenek rólam. De nem is érdekel. Tudom magamról, hogy milyen vagyok. Ebben szemernyit sem befolyásol mások véleménye.
2022. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!