Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetem ki a lány...

K0rva kérdése:

Hogyan deríthetem ki a lány nevét?

Figyelt kérdés
Előző hét pénteken utaztam vonattal Budapestről Zürichbe. Éjszakai vonat volt. Kilenckor indult a keletiből. Hatos fülke volt és két lány aludt még velem a fülkében. Egy francia és egy magyar. A francia lánnyal másnap reggel tök jót beszélgettem de nem kértem el az elérhetőségét. Viszont én éreztem valami vonzódást felé de amikor leszálltunk Zurichben elbúcsúztunk és nem kértem el az elérhetőségét. Már írtam a mávnak egy emailt de még nem válaszoltak. Ki tudna ebben segíteni kihez fordulnátok?

2022. dec. 19. 17:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Jah a máv majd kiad bármilyen adatot egy utasáról. :D

Facebook csoportba tudod kiírni aztán hátha.

2022. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Senki. A MÁV nyilván nem fogja kiadni az utasok adatait, más meg ezt nyilván nem tudja.

Majd legközelebb tökösebb leszel.

2022. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére senki.
2022. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy névvel és elérhetőségek megadásával vette a jegyet?

Még ha így is lenne sem kaphatnál róla semmilyen információt.

Be is baszna, ha felszállok egy vonatra, és másnap egy vadidegen tudna rólam mindent.

2022. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
:) jaj de kis cukcsi vagy.. a mavnak..? 😂😂
2022. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna összeszedned magad, nem balfaszkodni, és elkérni az elérhetőségét. Majd legközelebb ha megtetszik valaki, több eszed lesz.
2022. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Írtál a MÁV-nak, hogy adják ki a szerencsétlen lány adatait, jóistengyerele. Ilyet nem csinálunk, egy creep vagy.

Ha a lány annyira akart volna veled kapcsolatban lenni, neki eszébe jutott volna elkérni a te adataidat. De nyilván semmi mást nem akart tőled, mint egy unaloműző csevegést (vagy talán még azt sem, csak udvarias volt).

2022. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

hű de cringe... :-D


GDPR! De még ha nem lenne, akkor se foglalkozik ilyesmivel a MÁV. Nem matchmakerek, hanem közlekedési vállalat. :-D

2022. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már csak a véletlen szerencsében bízhatsz. Esetleg azt nem tudod, hogy honnan, vagy mi célból utaztak? Volt már rá példa, hogy visszafelé is ugyanazzal futottam össze a vonaton, akivel elfelé, igaz, ez belföldi járaton történt meg.
2022. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az első dolog az,ha minden információt egybevetve (amit tudsz róla) próbálod őt megkeresni.A Facebook-on például a Zürich-ben élő,vagy ehhez a városhoz kapcsolódó személyek adatlapját kellene elsősorban megnézni.A hosszú és kitartó munkának ugyanis előbb-utóbb meglesz az eredménye.A másik lehetőség az,hogy Zürich-ben több sikerrel járhatsz.Ha a lány valóban ott él,sokkal egyszerűbb lesz megtalálnod őt.Ehhez persze egy kis szerencse is kell.
2022. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!