Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menjek tovább rendőrként?

Bozont333 kérdése:

Menjek tovább rendőrként?

Figyelt kérdés

4 évig tanultam rendészetit most Miskolcra kéne menjek de tanárok mindig azt mondták nincs meg rá a fizikumom.

Volt más is így hogy azt mondta neki a tanára hogy nem fog menni de még is ment ?


2022. dec. 20. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

Ha a rezsimet akarod szolgálni éhbérért, akkor igen.


Ha számít neked

- jogbiztonság,

- normális közoktatás,

- minőségi egészségügyi ellátás,

- kiszámítható gazdaságpolitika akkor olyan szakmát választasz, amivel végleg el tudod hagyni Magyarországot.

2022. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
64%
Ha a felvételin átmész, akkor már bent vagy. Jó, nem leszel TEK-es, de 20. féreg csicska egy kilakoltatásnál, vagy traffipaxos gané igen.
2022. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%

Egyes vagyok.


Na, megjöttek az agyatlan csőcselék lepontozók. 😀😁

2022. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, vannak szintfelmérők, vagy ilyesmi, mert ha azon megfeleltél akkor mi a gond? Ha a tanárod azt mondja, hogy nem vagy rendőrnek való, és te ezért hagyod ott, akkor tényleg nem vagy oda való!Itt van egy olyan rendőr lány, hogy szerintem 50 kg sincs, mégis rendőr!
2022. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A fizikai lepkefing jelenleg, ne mondd kérlek, hogy arra a semmiségre nem tudsz jövő szeptemberig felkészülni.
2022. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Hagyd a francba.

Elvisznek a határra aztán ott fogsz szobrot i.

2022. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom miért vannak lepontozva a válaszok. Mert a valóságot írják le?


Ha szeretnél létminimumon élni, de oegalább folyamatosan dolgozni, ahol mind a testi épséged, mind saját személyed veszélyeztetve van, csak rajta.

De azt se felejtsd el, hogy a parancs az parancs. Akkor is, ha a C-k lakhelyére, több tíz-húsz egyén közé kell bemenned a putriba rendet rakni. Akkor se, ha a vízi hulla mellett kell biztosítanod a helyszínt egész este. Akkor se, mikor simán leköpnek, leanyáznak akár minden nap, te pedig semmit sem tehetsz ellene. Akkor se, ha az utcán randalírozó részegeseket kell igazoltatnod, a hajleszokat kísérgetned, a sok ostoba állampolgárt igazgatnod. Akkor se, ha esélyed sincs ilyen körülmények közt egy egészséges életvitelre, és a sok fasságot mind rajtad kérik számon.

Ezt jelenti rendőrnek lenni ma Magyarországon. Lehet lepontozni, én ezeket tényleg láttam. Én is rendőrnek tanultam, de nincs az az isten, hogy elhelyezkedjek benne.

2022. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem próbálja ki, addig nem fogja elhinni a sok negatívumot.

Hiába írjátok, hogy "így sz@r, úgy sz*r, amúgy sz"r. "


A kérdező most perpill rendőr akar lenni, ráadásul 4 éve szakközépiskolában van, szóval szerintem az oktatóktól is kapja az osztály a hideget\meleget.


Hadd menjen, ha nem az alapkiképzés alatt, akkor majd az első szakmai gyakorlat után úgyis leszerel.

Próbálja ki nyugodtan, fiatal, majd meglátja.

Ágazati vizsgáig amúgy is ingyen leszerelhet még.

2022. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
4 évig tanultam most februárban indulna 10 hónapos testvérem már benne dolgozik
2022. dec. 20. 17:37
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát egészségedre. Azért majd, ha már ott vagy, kérlek nézd vissza ezeket a válaszokat.
2022. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!