Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Menjek tovább rendőrként?

Bozont333 kérdése:

Menjek tovább rendőrként?

Figyelt kérdés

4 évig tanultam rendészetit most Miskolcra kéne menjek de tanárok mindig azt mondták nincs meg rá a fizikumom.

Volt más is így hogy azt mondta neki a tanára hogy nem fog menni de még is ment ?


2022. dec. 20. 16:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Munka az munka
2022. dec. 20. 17:53
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

De nem mindegy, milyen munka. Ebből sajnos megélni nem tudsz, ahhoz kevés, de éhendögléshez már viszont sok.


Ünnepnapon, éjszaka, akár 16 órás munka is előfordul nemritkán (egy előállítás közben nem mondhatod, hogy "bocs, nekem most letelt a munkaidő, megyek haza!")


Ennél vannak normálisabb munkák is. Amúgy ilyen fiatalon és hivatás iránti lelkesedéssel miért nem a 2 évesre mész? Szerintem sokkal hasznosabb és több mindent megtanulhatsz.

2022. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
mivel testvérem ott dolgozik már 3 éve így könnyen oda tud engem intézni maga mellé,plusz más munkára esélyem nincs lassan itthon vagyok 1 éve ,matek sose ment informatikus akartam lenni anno de mivel ösztönöznek így rendészeti tanultam.
2022. dec. 20. 18:21
 14/20 anonim ***** válasza:

Hiába dolgozik ott tesód, az elhelyezés nem rajta múlik 😂

Alá fogod írni, hogy oda vezényelnek, ahová akarják, hogy menj.

Tesód kis homokszem csak a sivatagban.


(Amúgy így már értem, miért a 10 hónaposra mész.)


Hát, majd meglátod akkor.

2022. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ui.: Ha ennyire nagyon kék a véred, akkor négy év alatt miért nem vetted a fáradtságot a fizikumod javítására?
2022. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Azért mer a rendészeti érdekelt.

Szüleim mondogatták hogy mivel a bátyám az ezért én is menjek mer hogy nekem is sikerulhet

2022. dec. 20. 18:37
 17/20 A kérdező kommentje:
Sikerülhet*
2022. dec. 20. 18:43
 18/20 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem menj, biztos munka mindig. Látod most a szakmunkások nagy bajban vannak például, neked lesz azért munkád meg pénzed!
2022. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, világosíts már fel melyik szakmunkások vannak bajban. Azok, akik külföldön melóznak és hozzák haza a szépösszegű euro-t, vagy azok, akikre már akkora a kereslet, hogy 400 alatti fizuval alig találkoznak. Apám szobafestő-mázoló. Átszámítva kb 800 ezret keresett meg. Most még többet kaphatna, de már öreg, nincs is kedve.

Nálunk egy szakmásított villanyszerelő 450-500-at keres a "fosi" gyárban. Akkor miről beszélsz?

2022. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy mióta ez a 10 hónapos bohóckodás van azóta SOKKAL könnyebb a fizikai?

Konkrétan egy 8.-os gyerek meg tudná csinálni, annyira könnyű lett.

2022. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!