Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendőrként a határon kell...

Rendőrként a határon kell dolgozni?

Figyelt kérdés

Több ismerősömtől is hallottam, hogy ki akarták rakni őket a határra ezért ott hagyták a munkájukat. Vagy volt olyan ismerősük aki ezért hagyta ott a rendőrséget.

Nyilván nem küldenek ki mindenkit oda, de én most elszeretném végezni a rendészeti sulit, majd a városban dolgozni. De ha kiraknak 2 év suli után a határra én agyfast kapnék. :D

Mennyire van ez a dolog életben? Legalább csak az emberek egy kis részét helyezik oda? Tud róla valaki valamit?



2021. máj. 21. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van járőr aki a városokban van és van határrendész is külön aki a határon van meg persze ezeken kívül még több terület. De szerintem ugyanúgy ahogy a katonáknál itt is fel ajánlják más területeken dolgozóknak is a határszolgálatot aztán vagy elfogadod vagy sem.
2021. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol van emberhiány.

Ha kevés rendőr van a határon, akkor oda kell menni.

Ha pesten van kevés ember, akkor minden vidéki embert felvezényelnek pestre.


Aláírod a szerződést, hogy akár az ország túlsó felébe is rakhatnak. Ha ez nem tetszik, nem jelentkezel suliba, ennyi. Ezzel kezdik felvételin...

2021. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell dolgoznod rendőrként, ahová vezényelnek és azt a feladatot kell ellátnod, amelyiket parancsba adják. Nem bonyolult - szerintem. Ha válogatni szeretnél a rendészeti feladatok között, akkor már most jobb, ha elfelejted a rendőri hivatást! Ebben az esetben felesleges csak egyetlen percet is elpazarolnod az életedből erre a hivatásra.
2021. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szeretnék Budapesten vagy Debrecenben foglalkozni vele, de ez így, hogy elkélne utazni ki tudja hova olyan mintha nem nagyon lehetne mellette rendes életem. Nincs letelepedési pont. :/

Hát ez nagyon sajnálatos.

2021. máj. 21. 18:14
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk B tervnek maradhat. :D

Köszi a válaszokat

2021. máj. 21. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon jó tanuló vagy, évfolyamelső (4,8 körüli átlaggal), akkor az országos rendőrfőkapitány évente pár embernek engedélyezni szokta azt a helyet, ahol a tanuló szeretne szolgálatot ellátni. (Persze, ha nincs már teljesen csordultig tele az adott őrs\kapitanysag).


Szóval nem lehetetlen, engem is emiatt akartak lebeszélni, mert ha 400 km-rel arrébb akarnak rakni, akkor családostul, lakásostul költözni kellene.

De mivel jó az átlagom, bízom benne, hogy idén vagy jövőre az itt lévő kapitányságra osztanak be. :) Majd kiderül.

2021. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egyik régi osztálytársam is ezt mondta és sikerült is neki elérni azt a magas pontszámot és ennek ellenére is a határra akarták berakni. Ő is otthagyta így lényegében pocsékba ment az az idő neki :(

Remélem neked engedélyezik azért. Én nem tudnék 4,8 as átlagot produkálni max olyan 3-mas felett valamennyivel szerintem :D.

Áh csak ne lenne ilyen hosszú az iskola. :/

2021. máj. 21. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!