Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is le ragadt 19 évesen...

Más is le ragadt 19 évesen érettségi után?

Figyelt kérdés
Jelenleg itthon vagyok nem tanultam tovább így nem tudom mi legyen más is járt így?
2022. dec. 20. 18:52
1 2
 1/15 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ne ülj ebbe az állapotba bele,mert később egyre rosszabb lesz belőle kimászni, dolgozz vagy tanulj tovább,de valamerre mindenképp indulj el.
2022. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Csak szakmunkásnak ne menj! Tanulj valami értelmeset, amivel el is tudsz majd helyezkedni.
2022. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Neked sem javaslom hogy pazarold az időd. Valamit mindenképpen tanulj vagy dolgozz és minimum hobbi szintend fejleszd valamilyen készséged
2022. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Matekból gyenge vagyok mit tudnátok tanácsolni minek tudnék tanulni ?informatika érdekel de ahhoz matek kéne
2022. dec. 20. 19:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fogalmam sincs, mi lesz.
2022. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Sokan vannak így, mert a droid képző iskolában, vagy akár a szülőket oktatva, hogy tovább tudják adni a tudást, nem az életre készít fel az iskola, pedig szükséges lenne:

- lelki gyakorlat és szokások,

- döntés tudománya,

- szervezés és vezetés tudománya,

- társadalomismeret (cégek, egyesületek, szerveztek, munkaerőpiac működése stb.),

- konfliktuskezelési technikákra,

- gondolkodás módszertanra, intelligencia fejlesztésre,

- meditációra, hogy érzelmileg is fel tudjon nőni az illető stb.

2022. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
3-mas vagyok. Én sem voltam erős matekból, viszont mérnökinformatikus vagyok. Ha a matematikai logika(!!!) megy már jó vagy. De ez is akkor fontos, ha feltétlen egyetemet akarsz végezni, vagy valami specifikusan matekos dologban vennél részt. Vígan ellehetsz szinte bármilyen fejlesztőként, üzemeltetéshez sem kell matek... De akkor hajrá, tanuld keményen az IT valamelyik részét, mert a semmire nem fognak fizetni
2022. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ismerek ilyet, pedig hasonló korosztályban vagyok.

Van 2 barátnőm, akiknek volt kihagyásuk. Az egyik OKJ-t csinált meg jogsit, a másik javító érettségire készült, hogy felvegyék az orvosira. Olyat, aki semmit nem csinált és csak cél nélkül létezett még csak nem is hallottam. Pedig sok embert ismerek és vannak köztük pletykásak is.

2022. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Volt célom.de tanáraim le beszéltek az inforol,rendészeti az ami még szóba jöhet.
2022. dec. 20. 19:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
3&7: azért lemondanál a célodról mert a tanáraid lebeszélnek róla?! Az én utam a diplomáig úgy nézett ki, hogy általános iskolában 1-2 tanárom azt mondta feleslegesen felvételizek gimibe mert nem vagyok oda való: felvettek. Ebben az erős gimiben azt mondták hiába akarok egyetemre menni mert ha így állok a dolgokhoz (tróger voltam) nem lesz érettségim. Felvettek egyetemre, aztán elvégeztem. Ne érdekeljenek ezek, csak csináld
2022. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!