Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül még valaki,...

Van rajtam kívül még valaki, aki ki nem állhatja ezt az év végi ünnepi időszakot?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 02:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig is utáltam. Azt sem bírom, aki szereti a karácsonyt.
2022. dec. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Szar lehet. Én örülök, hogy 2-3 hétre letehetem végre a picsám, miután egész évben pörgettem magam. Ha az ünnepet nem is dimenzionálom túl, emiatt mindenképp örömteli a december második fele.
2022. dec. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Egész évben szünet nélkül dolgoztam. Most végre lesz egy kis pihi, wellness, ünnep a családdal, ajándékosztás. Én azokat utálom, akik úgy érzik, hogy divat utálni a Karácsonyt. Lelketlen, üres emberek.
2022. dec. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Én magam vagyok a Grincs.

Egyébként pedig még Szenteste is vizsgákra fogok tanulni, úgyhogy nem pihenésből fognak állni az ünnepek.

2022. dec. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Jelen. Ilyenkor még a csapból is az folyik, hogy szeretet, béke, együtt a család, a barátok, stb. Ez így tök jó, de nekem 1 barátom van, ő is csak messenger írogat, ha élőben épp senki nem áll szóba vele. A családom egy toxikus széthullott katasztrófa, állandóan van valami veszekedés, vagy öngyilkossággal fenyegetőzés. Párom nincs. Szóval k*rva jó ezt a maszlagot hallgatni, mert ilyenkor eszembe jut, hogy a világ 80%-a békében és szeretetben éli az életét, miközben én tök egyedül vagyok, és örülök ha nem arra megyek haza, hogy a szüleim ordítanak egymással. Ja meg persze kötelező ajándékot venni, különben jön az érzelmi zsarolás. Az újév pedig teljesen hidegen hagy, nem járok bulizni.
2022. dec. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Jelen. Gyermekkorban még szerettem, most viszont már kihagyás az év végi ünnepekört.

Eleve 4 karácsonyom volt, mikor vizsgára készültem, munka mellett közgazáz (akkoriban még nem lehetett tologatni, vagy leteszed adott félévben, vagy félév halasztás, vagy repülsz, jó hangulatban teltek a karácsonyaim:(

Utána se volt jobb, férjhezmenés óta még egyenesen utálom.

2022. dec. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

A nagy felhajtást én is utálom, mindig is utáltam. Sokan mondták, hogy megváltozik majd, ha gyerekem lesz. Hát nem változott, most is utálom. A gyerekek persze szeretik :)

Az valóban jó benne, hogy nem kell dolgozni, együtt lehet a család, le lehet lassulni, de ez a nagy felhajtás egyáltalán nem tetszik, főleg ahogy elanyagiasodott az utóbbi időkben.

2022. dec. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Jelen. Az egész egy színház.
2022. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem szeretem, ezért egyszerűen nem veszek benne részt.
2022. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

"ez a nagy felhajtás egyáltalán nem tetszik, főleg ahogy elanyagiasodott az utóbbi időkben."


Olyan unalmas ez a szöveg. Tedd magadnak olyanná, ami tetszene, nem kötelező elanyagiasodni meg hajtani, ha nem akarsz. Nem tudom, hogy lehet azért utálni a karácsonyt, mert másnak a pénzről szól.

2022. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!