Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik volt a jobb időszakotok...

Melyik volt a jobb időszakotok az életben?

Figyelt kérdés

Tizenes évek, amikor még gimis voltál

Vagy a 20as éveid: egyetem, egyetemi bulik, első munka stb



2021. dec. 17. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
20-as éveim második fele. Munkahely, önállóság.
2021. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az egyetem, 19-22 éves korom között volt eddigi életemben a legjobb. Bejárós voltam, jól tanultam (=jó ösztöndíj), köztársasági ösztöndíj, jól osztottam be az időmet, sport, barátokkal programok, önkénteskedés, minimális diákmunka (ebből is pénz), akkor még jobb egészségi állapot.



A gimi az autizmusom miatt volt nagyon rossz, amióta pedig dolgozó ember vagyok, önálló és el kell tartanom magam... Nincs mit magyarázni rajta. Szabadidő, pénz hiánya, állandó tanulás munka mellett, egészség romlása, utálok dolgozni, hiányzik a sok szünet és kevés a szabadnap... 2017 tájékán gyász és rengeteg ügyintézés is halmozódott.



29N

2021. dec. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A gimis évek egyáltalán nem voltak jók , rossz volt a társaság.

Az egyetemi évek meg nem bulikról, hanem komoly tanulásról szóltak.

2021. dec. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
Tizenéves korom az pokol volt, szar család, szar osztálytársak. Miután elköltöztem 19 évesen, sokkal jobban éreztem magam de szarul éltem, el kellett magam tartani egyetem mellett. Mikor mások bulizni indultak, én éjszakás műszakba. Igazából most van a legjobb, hogy végeztem és főállásban dolgozom.
2021. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyedül lehettem, azaz néhány napra vagy órára.
2021. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ezután lesz!

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

2021. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 20-as köözepe.
2021. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mostani. Végre nem kell senkit sem eltartanom és élhetem a saját életemet. 43/N
2021. dec. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!