Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell lerázni azokat...

Hogyan kell lerázni azokat akik rám akarnak húzni hazugságokat?

Figyelt kérdés

Ha pl kiírok egy kérdést egy volt barátomról akivek jártam 4 évet, de az egészet jelenidőben írva, hogy pl hanyagol, hidegul mi lehet az oka.(mert az érdekelne hogy 3 honap után mi lehetett vele a kapcsolatban anno, de senki nem válaszolna ha megírom hogy már nem is járunk)


És


Aztán kiírok egy másik kérdést egy másik barátomról hogy pl el akar jegyezni,


akkor mindig jön egy barom aki szétrollkodja az egészet hogy multkor még hanyagolt, most meg el akar venni? Sz.rik rád nem szeret hahaha. És pontozzák felfelé az ilyen barmokat és nem törlik.


Vagy kiírom hogy szomoru vagyok egy fiú miatt, mert kihasznál, máskor kiírok egy kérdést olyanról pl hogy megbántott a barátom kibéküljek e, erre megint rámtapad ugyanaz a barom, és összeteszi a két srácot (habár így már 4 srácot)mintha ugyanarrol kérdeznèk mindig.


És folyamatosan lehord, trollkodik.



2022. dec. 24. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy kicsit túl sokat látsz bele ebbe. Honnan tudná bárki, hogy a te kérdéseid, ha nincs kint a neved és honnan tudod, hogy ugyan azaz ember írogat a kérdéseidhez?


Minden kérdés alatt jelennek meg rosszindulatú válaszok. Viszont kicsit paranoiásnak tűnsz számomra.

2022. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!