Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjszakai bagoly vagyok, hogy...

Éjszakai bagoly vagyok, hogy szoktassam át magam arra hogy korán lefeküdjek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 00:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Úgy, hogy korán lefekszel annak ellenére is, hogy nem vagy fáradt.
2022. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de akkor órákig forgolódok az ágyban, annak semmi értelme
2022. dec. 26. 00:59
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Unatkozol?
2022. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem, miért?
2022. dec. 26. 01:05
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Lefekvés előtt 2 órával már ne telefonozz és tévézz,mert ébren tart.Olvass inkább egy könyvet.

Reggel korán kelj fel,mindegy milyen későn alszol el.

Napközben légy tevékeny,sétálj,hogy kifáradj nap végére.

Ha kávézol délután már ne igyál.

2022. dec. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy 5 írja, a korai kelés hozza meg azt hogy este korábban el tudj aludni.

Én is éjszaka vagyok szívesebben fent és nem reggel - ez látszik is abból hogy most vagyok itt a gépnél és írok választ, nem reggel.

Ha korán kelsz és tevékeny volt a napod akkor tudsz este korábban lefeküdni. Viszont fontos hogy akkor menj aludni amikor elálmosodsz még ha az kicsit korainak is tűnik ahhoz képest amit szeretnél még este csinálni. Ha éjfél helyett már 9-kor elálmosodsz akkor feküdj le! Ha vársz még fél-egy órát akkor átesel a holtponton és már hiába próbálsz meg elaludni, nem fog menni csak nagyon fáradt leszel másnap.

Pár hétig nehéz lesz, mert nem fogod tudni pontosan az idejét mikor is tudsz elaludni és mennyit tudsz aludni - ha kialszod magad korábban, akkor előbb fogsz felébredni is a tervezettnél - de utána beáll az új rend.

Vagy nem és akkor úgy jársz, mint én, hogy későn felszel és nagyon korán kelsz, mert muszáj, majd egész nap kialvatlan vagy, ami rámegy az egészségedre.

Szóval inkább tarts ki egy ideig, sportolj, ne igyál délután kávét, fekete teát, energiaitalt vagy bármit amiben sok cukor meg koffein van és feküdj le amikor álmos leszel még ha túl korainak is tűnik este!

2022. dec. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Az intelligens emberek későn fekszenek. Vagyis korán (nézőpont kérdése).
2022. dec. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

#7 tetszik a válaszod, csak nálunk a páromat is intelligensnek tartom ( 4 diplomával) meg magamat is (2-vel). Ő este 9-kor már álmos és megy aludni, én meg most is itt ülök a gépnél.

Bár ha azt nézzük, hogy ő kialussza magát reggelre én meg nem, máris kiderült hogy kettőnk közül ki az intelligensebb. :D

2022. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél be nyugtatót vagy altatót. Nekem is az segít csak, most lejövőben vagyok a nyugtatóról, meg is van az eredménye, az elmúlt egy hétben a lefekvési átlagom olyan hajnal 4:30 körül van... Most is mindjárt fél három és konkrétan álmos se vagyok. :/
2022. dec. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Isti22 ***** válasza:
56%
Ugyanakkor kelsz és fekszel. Kezdetben nyilván forgolódni fogsz, de majd idővel átállsz.
2022. dec. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!