Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éjszakai bagoly lettem, hogy...

Éjszakai bagoly lettem, hogy tudnám visszaállítani a biortimusom?

Figyelt kérdés

November közepén kirgutam és bántanomba 1,5 hétig buliztam. Éjszaka szórakoztam, reggel haza értem, délutánig aludtam és utána mentem megint az éjszakába.

Azóta már nem szórakozom, itthon ülök, de reggel 6ig nem alszom el, és délután 4-ig alszom.


Probáltam már mindent, felkeltem reggel 10-kor 4 óra alvás után, de ugyan ugy hajnalba tudtam elaludni utána.


Bevettem egy altatót éjfélkor és lefeküdtem, 2-3 ig altatóval is forgoldtam, nagy nehezen elaludtam, de ugyanugy délután 4kor keltem.



Probáltam azt, hogy már inkább le se feküdtem, de nem birtam ...10kor kidőltem.



MEgőrülök ettől, mi aj ó eget tudnék csinálni? Sötétben fekszem, sötétben kelek. Elmegy az egész nap :(



2015. jan. 6. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szokj vissza az éjszakai alvásba. Kirúgnak és akkor másfél hetes bulizással ünnepled? Tudsz élni öcsém! :D
2015. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba vagy te
2015. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy próbáltam minden nap 1-2 órával tovább fenn maradni, egyik nap hajnali 6-ig, másnap 8-ig, azután 10-ig.. és szépen lassan visszaálltam a normális éjszakai alvásra:D
2015. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek kell lassan? Visszalehet állni egyszerre is, de a kérdezőnek inkább pszichológus kellene.
2015. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

pszichologus???? :D minek?


És egyből te hogy állitod vissza? azt megnézem!

2015. jan. 6. 19:29
 6/7 A kérdező kommentje:
KEdves utolsó, aki egyben az első is (nem vagyok hülye) látszik h fogalmad sincs erről, csak nem értem, hogy akkor minek szólsz hozzá. kajak ennyire unatkozol?
2015. jan. 6. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kipróbálhatnád azt, hogy reggel hétkor kizavarod magadat az ágyból akkor is ha beledöglesz, aztán egész nap sportolsz valamit, futás, bicaj, akármi, és semmi kávé. Aztán este 10 vagy 11 fele lefekszel és ha nem megy elaludni altatót is beveszel. Aztán akárhogy nem bírsz elaludni, forgolódsz meg alszol vagy két óra hosszat, akkor is kiszenveded magad az ágyból következő nap reggel hétkor, és csinálsz megint valami fizikai aktivitást, és így tovább. Az a lényeg, hogy legyél kitartó és szigorúan tartsd be az órát.
2015. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!