Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg?

Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék találni valakit méghozzá oly módon, hogy leírom, hogy hol találkoztunk, mikor és ha szeretne, akkor kapcsolatba tud velem lépni, szóval semmi erőltetettség. A lakhelyemnek nincs fb itt láttalak, ott láttalak csoportja. Hol kellene próbálkoznom?

2022. dec. 27. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

adott városnak a csoportjai facebookon, vannak ilyen kifejezetten az aktuális városban élők csoportjai ahol mindent meg lehet kérdezi mint egy adok-veszek csoport kb.


foglalkozása által


mik érdekelhetik


vagy autó csoport


egy nőt egyszer úgy találtam meg, hogy az adott virágüzletben ahol vásárolt annak a facebook oldalát likeolta, hát kb 200 embert végigfutottam

2022. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel ahová csak lehet, hogy találkoztál egy férfival kb. 170-190 magas ilyen olyan ruhában volt ilyen haj szem ilyen kor kb...és elhagyott nálunk 10.000 Ft-ot , itt és itt megtalálja :)
2022. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így nehéz lesz, ha még itt sem volt annyi kreatívitásod, hogy bele írd a kérdésbe a várost.
2022. dec. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem pár oldalt a facebook-on, aminek a like-olói között lehet, de nincs.

Ha beleírom a várost, akkor majd jön valaki, aki jelenti a kérdést, hogy nem kérdés, hanem “hirdetés”.

2022. dec. 28. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor tedd az ismerkedés kategóriába senkit nem fog érdekelni hogy ott a város
2022. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert szerinted itt is megtalálhatom?
2022. dec. 28. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Passz. De 1% esély itt is van.


De talán Facebookon több


Olyan ismerőst is megkérdezhetsz aki valóban sok embert ismer, és naponta több emberrel találkozik, kB ilyen egy közeli üzletben dolgozó aldi Spar hasonló ismerős


Én virágosnál találkoztam egyszer egy nővel sok idő volt unalmas is de csak meglett

2022. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!