Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy gyerekkori ismerősöm...

Van egy gyerekkori ismerősöm (első szerelem-tini), hogyan találhatnám meg Őt? Elszakadtunk egymástól, gyerekként pár utcányival arrébb laktam, de azóta eltelt 20év. Hogy találom meg?!

Figyelt kérdés
gyerekkori képekként emlékként megvan minden,facebook nagyjából kizárt-mert nemtudom hol lakik mi a vezetéknév...első szerelem csókcsattanások bandázás van meg....
2020. jan. 23. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Becsengetsz a szomszed hazba es megkerdezed kik laktak ott 20 evvel ezelott.
2020. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hova járt iskolába?

Egy korabeli ismerősöd sem maradt?

2020. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igazából nem,pestmegye északnyugati részéből-pest délkeleti pontján élünk....egy suliba jártunk,de azt alsóban otthagytam ő biztos odajárt 13-4 éves koráig,azt passz-azóta is eltelt 17-8 év...
2020. jan. 23. 20:35
 4/11 A kérdező kommentje:
akkori kép ami él bennem a lányról a jelenkori "múzsámnak" felel meg-vele egyezhet...persze csak a kép az emlék...
2020. jan. 23. 20:36
 5/11 anonim válasza:
Esetleg nézd meg a tablókat, ha ott végzett, akkor rajta kell, hogy legyen. Ha nagyjából tudod hogyan nézhetett ki és megvan a keresztneve is, akkor szerintem van rá esély, hogy felismerd (még ha változott is az évek alatt).
2020. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
most kábé 30-35 éves,8-9 éves korunkban voltunk pajtások első gyerekkori szerelem-első szárnypróbálgatások,de úgy előttem van minden mint egy színes játékfilm...valaki más vmi hasonlót átélt?
2020. jan. 25. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen elsö szerelmem aki nincs közössegi oldalakon es a gyerekkori haverjai sem tudnak rola semmit.

De mivel 100 %hogy azota màr lehet 3 gyereke is van meg rozsaszin ponis csillogo csaladi elete en inkabb nem is akarom tudni mi van vele.

CSAK mert a 2.gyerekkori szerelmem akit èveken át nyomoztam kerestem attol en ezt kaptam szerelem meg leszarmazottak es joformàn engem el is hajtott, miutàn hatalmas kimondhatatlan örömmel felkerestem, nehogy megbolygassam a kis életèt, joforman veszélyforrast latott bennem vagy nem tudom.

Én ezt még egyszer nem akarom àtélni az biztos.

2020. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kösz a tippet,fiu vagy lány vagy?!gondolom te is fiú...
2020. márc. 17. 18:40
 9/11 A kérdező kommentje:
énse keresem a direkt konfliktust ,nem keresem fel a volt házánál más település,vagy volt iskola tanárok esetleg,max ha összegabalyodunk valahol e nagy "nyitott tenyér földtekén"...hátha
2020. márc. 17. 18:45
 10/11 A kérdező kommentje:
fogalmamsincs pl hogy néz ki...egyetlen kép kábé7-8 évs koráról...magam bőrére nem nyomozom....tudok róla akkori rengeteg infót,de magam szakállára nm nomozok...
2020. márc. 17. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!