Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerőseim nem környezetszenny...

Ismerőseim nem környezetszennyezők kicsit?

Figyelt kérdés

Eddig nem fával fűtöttek mostani téltől kezdve kezdték el. Láttam hogy olajjal gyújtanak be. Nem tudom pontosan milyen( gázolaj, motorolaj) de valami olajos akármivel.

Ezzel nem volna szabad, nem?


2022. dec. 27. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Dühönghetünk itt reszketve a környezetért, de a szükség törvényt bont! Csak azért nem fognak megfagyni, hogy másoknak felelhessenek meg! Nyilván ez a számukra legkedvezőbb megoldás!
2022. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg olyan anyagi helyzetben vannak, ahol a hosszútávú környezeti ártalmak gondolata eltörpül a megfagyástól való félelem mellett.
2022. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem szegények egyébként. Átlagos család. Most vettek 300 ezerért 10 köbméter fát...
2022. dec. 27. 15:47
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Te meg klímaszorongó. Egyik se jobb vagy rosszabb.
2022. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem akarnak megfagyni. Ha téged ennyire zavar, akkor vegyél nekik fát! Aztán szépen gondold át, te mennyit ártasz a környezetednek a hétköznapi dolgaiddal, azért, hogy kényelmes életet élhess. Először azzal foglalkozz, a saját életedben miket tudnál változtatni.
2022. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is gázolajos forgáccsal gyújtok be, ha nincs itthon begyújtó kocka.
2022. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Kibirja a Föld, csak az emberek találták ki az egészet félelmükben.
2022. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%

Én is ezt írom 7-es.

A klímaszorongás igencsak komoly pszichés zavar, félelem. Mint mikor valaki csak a bio dolgokat veszi, nem használ mikrót, mert jajj a sugárzás, ha műanyag szívószál van a mekiben, már be sem megy. És ugye ezzel próbál nyomást nyakorolni a környezetére, akik amúgy normálisak. Nagyon szomorú.

2022. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Amíg azt sem tudod pontosan mivel gyújtanak be addig hadd ne találgassunk már hogy mennyire környezetszennyező vagy sem.
2022. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%
Ismered azt a szót, hogy fűtőolaj? Szerinted miért hívják így?
2022. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!