Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerőseim nem környezetszenny...

Ismerőseim nem környezetszennyezők kicsit?

Figyelt kérdés

Eddig nem fával fűtöttek mostani téltől kezdve kezdték el. Láttam hogy olajjal gyújtanak be. Nem tudom pontosan milyen( gázolaj, motorolaj) de valami olajos akármivel.

Ezzel nem volna szabad, nem?


2022. dec. 27. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Ollalykájha! :D
2022. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem. Valami olajat kevernek össze fűrészporral.

[link]

De itt is írják hogy nem kéne. Vagy lehet itt csak a műanyag üveg káros?

2022. dec. 27. 17:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi bajod van? Még egy kis oltott meszet bele és kész is a finom bauxitfőzelék.
2022. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
12: Ez a cikk arról szól hogy műanyag flakonokba töltik az olajos fűrészport és azt gyújtják meg. Amúgy a “valami olaj” elég tág fogalom.
2022. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

vagy lehet itt csak a műanyag üveg káros? ... az ilyen rettegő sötétzöld gyerekek miért mindig a leghülyébbek amúgy? igen, ha meggyújtasz egy meggyújtásra tervezett dolgot egy arra való helyen, azzal nincs semmi baj, a baj ott kezdődik, ha meggyújtasz vele valami olyat is, amit nem erre a célra szántak. (műanyag flakon jelen esetben)

hisztizés meg felsőközéposztálybeli nyavalygás helyett nem szeretnél inkább visszaülni természetismeret-órára? hátha akkor kevésbé leszel buta a következő kérdésednél.

2022. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!