Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi pénze van az embereknek?

Ennyi pénze van az embereknek?

Figyelt kérdés
Nézem a Balenciaga-botrány reakció videókat és ha bár az én gyomrom is felfordul ettől a "kampánytól", azért kiakaszt hogy most mindenki széttép, eléget, összetört, megrongál cuccokat. Komolyan ennyi pénzük van az embereknek hogy 367.683 FTos cuccot csak úgy megrongálja? Bojkottálja úgy hogy nem vesz többet, nem úgy hogy rongál.

2022. dec. 28. 03:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Persze nem egy van, csak tényleg annyira értelmetlen. De nyílván az lesz amit #7 írt. Kábé en is ezt akartam csak nem mertem. Most TikTokon meg Instán, Twitteren jó menőzni de úgy se tesznek az offline életben soha semmit bármi ellen.


De amúgy meg főleg ez akasztott ki, hogy ahelyett hogy tönkre tennék adnák oda valakinek aki rászoruló. Vagy adja el és fordítsa a bevételt jótékony célra. Lehet én is kiakadnék de akkor se tépném szét. Ha más nem legalább 500ft vagy valamiért eladnám...


Viszont abban is igazatok lehet hogy kint ez nem olyan nagy összeg. De akkor végülis a kérdésemre a válasz, hogy "igen, ilyen sok pénzük van".

2022. dec. 28. 17:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Igazabol a figyelemfelhivas a lenyeg, ok mar elkoltottek a penzuket valoban, de ezzel eljut sok emberhez a tema es sokan masok mar nem vesznek, akik akartak volna. Az nem sok emberhez jutna el, hogy elajandekozzak🤷🏼‍♀️ Tobben megnezik ezeket a taskaszaggatos videokat + megnyitjak a kommenteket, beszelnek rola, hogy most ez miert is van.
2022. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

"Magának tett mert így most mehet vehet másikat ahelyett hogy hordanà."


Vagy éppen jót tett magának, mert azzal, hogy felült erre a trendvonatra, nézettséget és elérést generált saját magának.

Te nem tennél így, ők igen. Fogadd el.

2023. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!