Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az összes piacot felszámoln...

Ha az összes piacot felszámolnák, akkor mindenki a bevásárlóközpontokban venné meg megélhetésükhöz szükséges termékeket? Lenne erre az embereknek pénze? 49/F Eger

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1%
Ezen mesterkednek a baloldali polgármesterek. Az újbudai szabadpiacot első körben megszüntette László Imre. A szegei kistermelői piacot most törölte el az a korrupt gazember Botka.
2021. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb bevásárlóközpontban ott van az Auchan, CBA, SPAR és társaik. Gyakorlatilag olcsóbban kapod meg tőlük az alapanyagot mint a piacon.


Sőt, legjobb mikor valaki megveszi, aztán árulja, mint "házit"... :D

2021. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a piacon minden drágább mint a sima boltokban.

Pont ezért ritkán járok a piacra.

2021. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember b.központokban vásárol, tehát nem értem, hogy miért tetted fel a kérdést. Max. időszakosan járnak el piacra.
2021. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem jártam piacon mindennapi élelmiszer vásárlás céljából. Max külföldön megyek el kulturálisan sokkolódni, meg szuvenírt venni. Eddig elég jól megéltem így is. Mi a gond pontosan?
2021. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit szüntetett meg újbudán?? Ott vásárolok minden szomvbaton!
2021. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Éppen az egri az egyik legdrágább piac az országban. Én is egri vagyok, egy évben kb 3-4 szer vásárolok a piacon. Nekem valahogy nem esik útba, parkolni sem lehet, csak fizetős helyen. Inkább járok a Lidl-be, Sparba, esetleg a Tescoba.
2021. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A piac olyan, mint a cipész szakma. Kifog halni. Az árak magasabbak, a minőség picit silányabb. Télen fagyosak az áruk.

Szerintem a nyugdíjas generáció teljes kihalása után bezárhatják az összes magyar piacot.


A kínai piac is ugyan ilyen. Drágábban adja a silány cuccot, mint a plázás. Már vagy 20 éve oda sem érdemes kimenni.

2021. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A mai generációnak, ami értelemszerűen a jövő, nagyon fontos a kényelem is. A piacon nincs lehetőséged a személyes kontaktus kerülésére (önkiszolgáló kassza). A kártyás fizetés is elég problémás a piacon, nem beszélve a telefonosról. A bevásárlóközpontok sokkal igényesebbek, klimatizáltak/fűtöttek, elrendezettebbek.
2021. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
8, ostobaság! Éppenhogy egyre nagyobb divatja van a piacra járásnsk, főleg a fiatalok között. Sok termelői piac lett , van rá igény!
2021. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!