Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha sok a szabadidőm, megérné...

Ha sok a szabadidőm, megérné az út mellől fém dobozokat szedegetni? Fizet az valamit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerencsére hajléktalan, nincsenek megélhetési gondjaim, viszont rengeteg a szabadidőm, és mikor járok erre-arra, bántja a szemem a sok fém doboz eldobálva. Arra gondoltam hogy ha már úgyis ráérek, szedhetnék belőlük, de nem tudom ezért fizetnek bármit is a MÉH-ben?

2022. dec. 28. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
5darabèrt kapsz 25 forintot a tescoban. De ha úgy fogod fel, hogy sportolsz, levegőzöl és még a környezetet is véded, akkor megéri
2022. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Na, ha darabja 5 forintért adják, akkor az nem is rossz, én 2 forinttal tudtam.

Nyilván nem ebből fogsz meggazdagodni. Dee nagyon hasznos időtöltésnek minősül, hisz ahogy 1es is írta, friss levegőn mozogsz és még az élőhelyünket is jobbá teszed.


ÉÉÉééés egyébként én ebbe bevonnék másokat is. Hírdess egy szemétszedős napot publikusan. Eljön rá pár arc akikkel meg lehet ismerkedni. A legtöbben a környezetvédelem miatt fongak jönni. Pont ezért ha azt mondod, hogy a sörösdobozt külön zsákozzák, aztán a végén azt mondod, hogy te majd intézkedsz a szemét elszállításáról, aztán a dobozokat meg beadod a TESCOba, akkor máris több ember gyűjtötte a te bevételedet is, szóval még töb bpénzt is kapsz érte:D Mindezt rásaságban.


Szóval csak hajrá:)

2022. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az év közepén volt egy ilyen akciójuk (mint minden évben), hogy többet ér, mint általában (idén ez 5 Ft/db volt, az alapár ismételten 2 Ft/db), vannak helyek ahol 3 Ft, esetleg 4 Ft, tehát pénzügyileg ez nem a gazdagság kulcsa, de minden más okból ez teljesen jó, az árából vehetsz magadnak egy üdítőt majd, véded a környezetet, sportolsz, bajod nem lesz belőle
2022. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!