Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány km/órával futhatok este...

Hány km/órával futhatok este 22:00/23:00 után panelban a futópadon?

Figyelt kérdés

Eljött a tél, hideg van már este nem kicsit és én éjszaka vagyok inkább aktív. Nyár elején kezdtem el futni, szintúgy éjjel, de akkor a szabadlevegőn.

Beruháztam egy futópadra, ami meg is érkezett és szívesen használnám, de parázok, hogy zavarni fogom vele az alattam lakót.

Ha minden igaz neki hangszigetelve van a lakása, szerintem nem is hallja..

Ehhj de utálom ezt a panelben lakást, semmit se tehet itt az ember, amit igazán szeretne.



2022. dec. 29. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az lett volna a legegyszerűbb, ha nappal megkérdezed a szomszédokat, hogy "hallani-e" valamit vagy valahogy megbeszélni velük, hogy na akkor én adott időpontban futni fogok és figyeljenek oda, hogy "hallják-e" és utána diskurálsz velük, hogy ez mennyire hallható vagy zavaró jelenség.


De gondolom ehhez különösebb logika kellett volna, hogy megold.

2022. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Öltözz fel egy kicsit jobban (kesztyű, aláöltözet, sapka, mackónadrág, pulcsi) és ugyan úgy mehet a kinti futás.
2022. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem magyarok laknak alattam.. Fovarosban gyakori jelenseg. Google forditoval beszeljek veluk? Mondjuk megoldanam angolul is, csak az a baj, hogy azt is torik es nem beszelik...

Meg nem szeretnem, hogy tudjanak arrol, hogy mit csinlok, en dolgom.

Ha futok rajta es zavaro nekik, akkor gondolom majd szolnak. Ha nem, akkor meg igy jartak. 8-9 el fogok rajta menni, az nem olyan hangos, mint a 12 es a feletti sebessegek.

2022. dec. 29. 00:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rakd a leglassabb fokozatra. Az nem fogja zavarni őket. :)
2022. dec. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Saját kégli vagy albérlet? Add el vagy költözz el!
2022. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha felettem laknál, akkor igen gyorsan kellene futnod, mert ha utolérnélek, kicsinálnálak az tuti.
2022. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Beszéld meg vele, én pl. ilyenkor filmezek vagy játszok fejhallgatóval, egyáltalán nem érdekelne :D
2022. dec. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Télen is simán lehet kint futni, csak megfelelően fel kell öltözni. A futópad árából jó pár készletet meg tudtál volna venni.
2022. dec. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mivel kezdő futó vagyok, így első évben nem kockáztatnám meg a téli futást. Nem tudom, hogy hogyan reagálna a szervezetem erre.

Ha majd rutinosabb leszek, esetleg a következő télen, akkor majd eljön az az időszak is, a futópadot meg eladom majd használtan.

2022. dec. 29. 08:25
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Öltözz fel normálisan, alkalomhoz, és fuss a szabad levegőn, ha teheted!
2022. dec. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!