Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni a mai...

Hogyan lehet megtudni a mai világban valakiről minél többet?

Figyelt kérdés

Nem az ilyen közösségi oldalakra gondolok.

Tegyük fel, valakit gyakran látok a közvetlen környezetemben ólálkodni.Hogyan deríthetnék ki róla mindent? Nevet, munkahelyet, lakhelyet, kapcsolatait.



2022. dec. 29. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk úgy ha odamész hozzá és elkezdesz vele beszélgetni, akkor lehetséges, hogy ha tetszel neki akkor lassan "kideríted" ezeket az információkat.
2022. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én a beszélgetést próbálnám meg.
2022. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig egyébként manapság a közösségi oldalak azok, ahol szinte tökéletes képet kapsz emberekről. Instagram+Facebook kombóval szinte 100%-ig megtudod hogy mit szeret szabadidejében csinálni, mi a hobbija, hol dolgozik és/vagy mit dolgozik, kiket követ (például sokszor ez is beszédes) stb.


Én például személyesen ismertem egy csajt, aranyosnak tűnt (akkor találkoztunk először), aztán mikor megtudtam a nevét rákerestem Instagramon, szó szerint minden második képe p.csafotó volt, mert egy önbizalomhiányos ótvar p.csa :D Azt gondoltam magamban nekem ilyen emberek nem hiányoznak a társaságomból.


De megtörtént ennek az ellenkezője is már. Na mindegy.


Nyilván az első 2 válaszoló jót írt, ha valakit meg akarsz ismerni akkor kezdeményezz beszélgetést, nem veszíthetsz semmit.

2022. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy 4 oldalas kérdőívet és add át neki válaszborítékkal.
2022. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Nem ismerkedés a cél.Az illető titokban ólálkodik a környezetemben,és elbújva eltakarva figyel.

Ezért sem játszik a közösségi oldal, mert ennyiből ott nem találhatom meg.

Esetleg kocsi típust, rendszámot tudok letenni az asztalra és zavaros személyleírást.

2022. dec. 29. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
lefotózhatod és beteszed a google lens-be
2022. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Felkeresel egy pszichiátert.
2022. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!