Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan értékeled 2022-et? Jó...

Hogyan értékeled 2022-et? Jó vagy rossz év volt számodra? Mit vársz 2023-tól?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Én elértem az összes kitűzött célom, persze nem milliárdos akartam lenni, reális célok voltak.


Viszont jó sok dolog volt ami hatáskörömön kívül szpat, háború, infláció, válság, minden lófac.

2022. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy 10-es skálán 4-es, ez szerencsére 2019 óta nem változott. Változatlan volt, bár 1-1 jónak gondolt dolog történt velem, aztán a szokásos nagy semmi nem lett belőle.

2023-tól jelen pillanatban semmit sem várom. Belefáradtam az egy helyben toporgásba, vagy épp abba, hogy ha elindul valami körülöttem, akkor az elég hamar megáll...

2022. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legrosszabb év volt.Soha többet ilyet,inkább a pokol bugyra!☹
2022. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vegyes. Történtek velem jó és nagyszabású dolgok is, meg rosszak is. Összességében pozitívnak tekinteném, mert alapvetően a jók azok többségben voltak, na meg nagyobb horderejűek is, de nem érzem azt, hogy ez lett volna életem legboldogabb, legtökéletesebb éve még úgy sem, hogy amúgy elégedett vagyok azzal, ahová jutottam a végére.

A jövő évvel kapcsolatban nincsenek elvárásaim, ahogy az idei évvel kapcsolatban sem voltak. Van pár célom, amiket feltételezhetően jövőre meg tudok valósítani, de ennyi, ezeket nem az évtől várom, hanem magamtól.

2022. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mihez képest, és milyen szemszögből. Történtek jó dolgok, de hiába történnek, ha a világ egy szar lett. Az se tudna érdekelni, ha megnyerném a lottót, attól a világ egy szar maradna, rossz filmekkel a mozikban, és sok rossz zenével.
2022. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Számomra rossz. Olyan történt velem amit még soha senkinek nem mertem elmondani.


Viszont a 2023 szerintem rosszabb lesz. Anyagi szempontból mindenképpen.

2022. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Összességében több volt a jó, mint a rossz, szóval nekem jó év volt. Mondjuk elég kemény volt, de minden kihívásos helyzetből jól jöttem ki.
2022. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vegyes. Voltak kellemetlen pontjai (váratlanul teljes mennyezetcsere pl.), de sikerült komolyabb kétségek, problémák nélkül lezárni. :)

2023 nagyjából olyasmi lesz, mint 2022, csak már nem fog újdonságként érni a háború és az infláció, valószínűleg beáll egy stabil szintre a dolog. Nagyjából olyasmire számítok, mint a COVID ügyében 2020 után 2021. Rossz, de már nem rosszabb.

2023. jan. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!