Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen év volt számotokra 2022?

Milyen év volt számotokra 2022?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 23:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%

Legjobb. Megismertem a páromat és csodálatos évet töltöttünk együtt.

Lett új munkám, előrébb jutottam az egyetemmel is.

Lettek új barátaim és új hobbim is.


Nincs okom panaszkodni.

2022. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes volt, volt sikerem is, voltak nehézségeim és voltak kudarcaim.

Csak a hócipőm tele van már azzal hogy állandóan beteg vagyok, az elmúlt 4 hónapban voltam 2-szer simán megfázással durván beteg, nemrég voltam harmadszorra covid-os és most megint kezdek belázasodni, a köztes időket meg végigköhögtem. Na ez nem volt korábban és jó lenne ha jövőre nem lennék ennyit beteg.

2022. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Közepes sz-r az eddigiekhez képest. Nem volt komolyabb betegségem, egészségügyi gondom, úgyhogy emiatt mindenképp hálás vagyok.


Megismertem egy-két új embert, akikkel alakul a kapcsolatunk, de néha nehéz kiigazodni mi zajlik. Ezen kívül érzelmileg és szellemileg fáradtnak érzem magam, lemerültnek.

2022. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szerintem a közel legrosszabb, minden szempontból. És több ismerősöm is ezt mondta, bár ebben biztos van némi negatív felbuzdulás is.
2022. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ótvar SHIT volt, életem legrosszabb éve.
2022. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nagyon rossz..


Tudnék mondani körülbelül 4-5 olyan dolgot ami rossz volt, ezek némelyike olyan szinten szar, hogy szerintem évekig nem fogom elfelejteni. Jó dolgokat meg nem biztos, hogy tudnék mondani..

2022. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
83%

Sonny Liston szintjére küzdöttem fel magam lélekben!

Én vagyok a legnagyobb harcos!


https://www.youtube.com/watch?v=skPKlBRNMOo

2022. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Vegyes.

Történt sok rossz dolog (de azért távolról sem a legrosszabbak), emellett pedig történt pár rendkívül jó. Összejöttem egy csodálatos nővel, akit imádok. Tényleg olyan, amilyenről mindig is álmodtam, és ő is szeret engem.

Emellett elkaptam a COVIDot, még évekig tart a teljes felépülésem, ha egyáltalán teljesen sikerül, és valószínűleg a munkahelyemet is ott kell hagynom emiatt.

2022. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
#12 Ha van, mennyi és milyen fajta oltásod van?
2022. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jó, de voltak sokkal rosszabb éveim is.
2022. dec. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!