Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számotokr mit takar egy...

Számotokr mit takar egy közeli barátság?

Figyelt kérdés

Mik azok az (személyes) okok, amikor megszakítanátok a másikkal a kapcsolatot a tipikus, egyértelmű okon kívül, mint becsapás, kihasználás stb.?

Lány-fiú barátságban mitől lesz igazi barátság a kapcsolat? (Tegyuk fel letezik fiu-lany baratsag)



2022. okt. 10. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Lány-fiú barátságról nem írok, abban nem hiszek, bocs.

Én akkor engedem el lélekben a barátságot, ha azt látom, hogy már csak én teperek érte, a másiknak viszont már inkább csak teher az egész. Az utóbbi időben több ilyen is volt sajnos. Hogy ezek után hogy alakul, az sokmindentől függ. Volt olyan 25 éves barátságom, ami azóta is megvan úgy, hogy laza ismerősként néha beülünk együtt valahova beszélgetni. Már nem várok tőle semmit. Egy sokkal rövidebb, két éves barátságnak viszont úgy lett vége hasonló okokból, hogy már egyáltalán nem kommunikálunk.

Most egy 10 éves barátnőm unt rám. Még friss az élmény, nem tudom, mi lesz vele. Biztos, hogy még sokáig nem fogjuk teljesen megszakítani a kapcsolatot, mert a gyerekeink jóban vannak és összejárnak, de hogy mi valaha össze fogunk-e még ülni beszélgetni, nem tudom.

2022. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
100%
Barátságnak sztem akkor van vége, ha annak vmelyik fél a kárát látja. Lány-fiú barátság meg sztem nincs. Azaz de, az első nagyobb közös buliig. :D Legalábbis ha nem impotens a csávó.
2022. okt. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!