Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen év volt számotokra 2022?

Milyen év volt számotokra 2022?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 23:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%

#12 "Ha van, mennyi és milyen fajta oltásod van?"

Pfizer van, 2, de már régiek, a pedagógus kampányoltásban kaptam mindkettőt. Augusztusban nem tudtam a suli előtt elmenni oltásra és azóta meg állandóan beteg voltam valamilyen szinten, ezért nem lehetett. Eddig minden ősszel elkaptam a gyerekektől, csak az előző években pár héttel korábban, az őszi szünet körül. Tavaly a párom elkapta tőlem, idén nem. Az első kettő iszonyat rossz volt, most csak nagyon magas lázam volt. Ez a változat gyengébb, engem is azért ütött így ki mert pár nappal előtte voltam másképpen beteg.

A családban mindenféle oltás van, most senki nem kapta el tőlem.

2022. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%

18#

Mit okozott a kovid nálad hogy ilyen hosszú a felépülés?

2022. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
aránylag jó volt, otthagytam a munkahelyen az idegesítő főnököt, elmentem egy új munkahelyre, de onnan sajnos pár hónapja elküldtek, azóta még nem találtam másikat, cserébe megismertem a barátnőmet, akivel nemrég összejöttünk, utóbbi minden problémát kompenzál :)
2022. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon sok minden történt. Megszülettek az ikergyermekeim, megcsináltam az angol nyelvvizsgát, megtanultam vezetni, vettem kocsit, benyeltem a covidot, de a hónapokkal később a calici-vírust is elkaptam, belekezdtem a főzés tanulásba is, írtam egy halom blogbejegyzést és novellát, betelt a rajzolós vázlatfüzetem. (Persze a hobbi dolgokat még a gyermekszületés előtt csináltam)
2022. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
46%
24 te nő vagy vagy férfi? Hogy tudtál ennyi mindent egy évbe belesűríteni? Teljes munkaidőben dolgozol? Kérlek adj tanácsot, hogy lehet ennyi mindent elérni.
2022. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
63%

25-ös!

Férfi vagyok és dolgozok heti 40 órában. Mi a trükköm? Szedek magnéziumot, ami jót tesz a szellemi teljesítményemnek (persze mellette iszok kávét is), a rajzok és az írások kicsik és rövidek, azért haladtam gyorsan azokkal. A vezetés tanulást úgy értettem, hogy 10 év kihagyás után elkezdtem újra vezetni, némi pótórát vettem, de nem kellett tanfolyamra járnom. A gyermekszületés óta mondjuk tényleg kevés a szabadidőm. Nehéz és fárasztó volt az év, de nagyon mozgalmas volt, azt el kell ismerni.

2022. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!