Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tud nekem érdekes...

Miért nem tud nekem érdekes izgalmas lenni semmi? Miért unhatom én az életet?

Figyelt kérdés

Amugy rengeteg a probléma is azokat megoldom.

De leszamitva a túlélést, az életben nekem miert nincs olyan dolog aminek örülhetnék?


A hobbyk, barátok, vagy az élet élményei(sielés kirándulás szabadidő haverok balhék csínytevések rendőrség hajózás repulőzés ugrálóvár ivás drog mozi filmezés autoveztés rallyk versenyek rendezvények programok éttermek bandázás)valahogy nem ütik meg nálam a dopamin szintem talán?

Ha mindezeket a barátommal élem át egyutt nevetunk jatszunk birkozunk mozizunk autoját vezetem stb akkor élmény viszont.


Ma szabadnapom van, meg a 4 nap is. Vagy 10. Ndm tudom meddig érek rá teljesen szabadnak lenni.

És semmi meg nem mozdit hogy ezért azért vagy amazért érdemes lenne felkelni.

Egyszerűen boldogtalan vagyok és mintha semmi nem boldogitana, nem tudok semmit kitalálni amitol boldog lennék.

Pl barátom szilveszterkor dolgozni fog.

A szilveszterem is ilyen übergáz lesz mert egy pár bnőmmel nekem az is csak unalmas lesz. Lehet ki is hagyom így inkább.



2022. dec. 30. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd is ki inkább , és sírd tele a kispárnádat mint egy 10 éves kisgyerek.
2022. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt keresem mi boldogitana.

Ha meg semmi, akkor annak meg az okát.

2022. dec. 30. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott a kulcsszó, ha a barátoddal éled át, akkor boldog vagy. Én se szeretek egyedül élményeket szerezni, de még családdal se, vannak ilyen emberek, nincs ezzel baj.

Próbálj mindent a pároddal csinálni, erre csak ez a megoldás. Meg érdemes lenne a barátnőidet is lecserélni, ha nem boldogítanak. Tudom ez rosszul hangzik, de vannak szituációk, mikor önzőnek kell lenni sajnos. Persze nem bunkó módon kell ezt megvalósítani, csak kevesebb időt tölteni velük apránként.

Barátod hogy viszonyul amúgy ehhez? Van neki külön baráti társasága vagy csak együtt programoztok? Mert a jövőt tekintve érdemes olyan párt választani, akinek te vagy a legjobb barátja és az egyetlen baráti társasága, mivel neked erre van igényed.

2022. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Próbálj mindent a pároddal csinálni"


Most szakítok vele. Szoval nem fogok.

Az a pár program élmény vele az nekem nem sok.


Olyan társat szeretnék akivel egyutt lehet élni tervezni. Nem csak ilyen pàr programos élményes srác.


Vagy INKÁBB vagyok egyedül!

2022. dec. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!