Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen témákról szoktál...

Milyen témákról szoktál beszélni egy beszélgetésben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez eléggé függ hogy ki a beszélgetőpartnerem!
2022. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Darius- ***** válasza:
100%
Ami eszembe jut, legyen az barmi vagy éppen ami aktualis, aki a kozelben van. Én altalaban nem tartok magamban semmit és ez nem mindig jo, van mikor elszolom magam akaratlanul
2022. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én aspergeres vagyok így csak a meghatározott és általam érdekesnek tartott témák felé terelem a szót, csak ekkor társalgok inkább és nehéz észrevennem ha nem érdekel másokat de meghallgatok mindenkit. Autók, foci, német nemzetiségem, zászlók,madarak. A politika meg munkahelyi és egyéb hétköznapi témák untatnak vagy idegesítenek, a hírek, celebtémák főleg.
2022. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiről szeretek
2022. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Függ a beszélgetőpartneremtől (korban hogy állunk egymáshoz képest, mióta és mennyire ismerem, mennyire vagyunk közvetlenek), a beszélgetés helyétől, hosszától.


Az utóbbi időben a leginkább vissza-visszatérő témák a szakmai gyakorlat, egyetem, vizsgaidőszak volt. Viszont, általánosságban, azokról a témákról szoktam és szeretek beszélni, amik érdekelnek, illetve nagyobb tudásom van róluk.

2023. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!