Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen spirituális tanulnivaló...

Milyen spirituális tanulnivalója van még egy nőnek 40-en felül, amikor már semmi se történik?

Figyelt kérdés
40+ N
2023. jan. 1. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

"amikor már semmi se történik?"

Vicces vagy.

2023. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy semmi nem történik?

Gondolom függ attól, hogy pl van-e családja meg hasonlóktól.

Milyen spirituális dolgokra gondolsz?

2023. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem ebbe a kategóriába akartam kiírni.

Van családja, ahol a háztartási rabszolga szerepet viheti még 40 éven át. Más nem nagyon történik.

2023. jan. 1. 13:22
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelező ám otthoni szolgaként raboskodni...
2023. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

“spirituális tanulnivalója”


A megvilágosodás, buddhaság.

2023. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
A te dontesed fog e tortenni valami. Ha csak varod a valtozast nem jon magatol
2023. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elsősorban családos 40+ nők válasza érdekelne, hogy mivel motiválják magukat, mi ad értelmet az életüknek, ha már ebbe a kategóriába került a kérdésem.
2023. jan. 1. 13:31
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Úgy, hogy nem vagyok "háztartási rabszolga".

Nem tudom, hogy nálatok hogyan zajlanak a dolgok, de a párommal közösen csinálunk mindent, nem arról van szó, hogy csak az egyikünk megszakad a munkától.

Van egy párom, akivel szeretjük egymást, és a mai napig nem fakultak el az érzelmeink, holott kereken húsz éve vagyunk együtt. Nyilván mindketten változtunk, változott az életünk is, de mégse lennék mással.

Van kettő gyermekem, akik a világot jelentik számomra és bár fáj, hogy már nem kisgyerekek (az idősebbik tizenhét, a fiatalabbik tizennégy), de élvezet látni, ahogy kialakítják a saját jellemüket és világlátásukat, valamint egyre többféle programot lehet velük szervezni.

Vannak barátaim (a "legrégebbi" barátságom első osztály óta tart), akikkel mindig lehet miről beszélni és mindig lehet programokat szervezni.

Van munkám, amit szeretek és sikeresnek érzem magamat, egy gyermekkori vágyam teljesült be, amikor először kezdtem el igazán a szakmámban dolgozni.

Vannak hobbijaim, amiket szeretek csinálni és egyre többet fejlődök bennük, illetve mindig találok valami újat, ami felkelti az érdeklődésemet, amivel kapcsolatban tanulhatok.

Lehet, hogy csöpögősnek és idealizáltnak hangzik, de nagyon elégedett vagyok az életemmel, ami részben annak a következménye, hogy mindig is tudtam, hogy mit szeretnék és mi az, amit biztosan nem.

Először is azzal kéne szembenézned, hogy milyen problémáid vannak és hogy ezeknek mi a kiváltó oka, majd hogy mik jelenthetik a megoldást ezekre.

45/N

2023. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Például be lehetne fejezni a mártírkodást. Ez egy jó kezdőlépés.
2023. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Te akkor vagy 40+ nő, amikor én a pápa. Te vagy hímsoviniszta pasi vagy, vagy tizen-huszonéves incel kölyök, aki erre veri.
2023. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!