Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha közvélemény- vagy piackutat...

Ha közvélemény- vagy piackutató keres meg, akkor te szoktál neki felvilágosítást adni?

Figyelt kérdés
Akár pártpreferenciáról, akár vásárlási szokásokról mondjuk
2023. jan. 2. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
89%
nem, azonnal leteszem
2023. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mennyi idő. Amikor közlik, hogy 10-15 perc, akkor elköszönök és teszem is le. Erre nincs időm.
2023. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatomtól, időmtől, témától függ.

Ha kedves a stílusa a megkeresőnek, akkor előfordul, hogy megsajnálom és mondok ezt azt, mert a szerencsétlennek ez a dolga, ebből fizeti a rezsiszámláit. Rábeszélni nem hagyom magam semmire, erőszakost elhajtok, bontom a vonalat.

2023. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Nekem pont ez a munkám és tényleg nagyon sokan nem szeretnek válaszolni, amit én nem értek hiszen itt nem kell vásárolni voltam értékesítő is mindig nagyon kedves vagyok és többször is elmondom hogy anonim de most őszintén akármit is válaszol még is ki fog utána járni???? Senki. Én sem. Ha engem fel hívnak és el akar adni valamit ott én is automatikusan le teszem de ha csak egy kutatás az simán jöhet. Már csak munka miatt is mondom hogy légyszíves válaszoljatok mert nektek ez csak 10 perc nekünk viszont nagyon fontos.
2023. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem szoktam.
2023. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, lerázom, és megkérem, hogy törölje a személyes adataimat a nyilvántartásából.
2023. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szépen köszönöm a le pontozást. Legyen Nagyon Boldog Új Évetek!!!!
2023. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Én abban az esetben igen, ha azért cserébe kapok vmit (pénzt, vagy pontot gyűjthetek, amit beváltok vmire).
2023. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

"de most őszintén akármit is válaszol még is ki fog utána járni???? Senki. Én sem. "


Ja, tényleg nem. Ha meg mégis, vagy valami csaló hívja közvéleménykutatónak kiadva magát, az meg úgyse a te gondod lesz, nem?

2023. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
9/9 es válaszoló pontozz le még jobban ha ennyire negatívak vagytok az utcára se kéne kilépni.
2023. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!