Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? Egy közvélemény kutató cégnél vagyok diákmunkas szeptember óta. Elég hullamvolgykent elem meg. Vannak jó kérdőitek amit "szivesen"kitoltenek de van amikor elküldenek melegebb éghajlatra.

Figyelt kérdés

Sőt a kedvenc embertipusaim akik azt mondják hívj vissza egy fel óra múlva, hívod egy fel óra múlva és hívj majd ekkor. Vagy elmondod ki vagy és ő adta meg ezt az időpontot és kinyomja a telefont.

Miért nem lehet normálisan elmondani,hogy nem szeretne ilyenekbe reszt venni és ennyi? Vagy miért vesz fel akkor egy ismeretlen számot? Vagy olyanba is volt részem, hogy elkezdi kitölteni aztán csak nem válaszol.

Félreértés ne essek,elhiszem ez egy nyűg az embereknek. De sajnos ez is munka és nem értem miért nézik le. És én nem olyan vagyok,hogy ratuszkolom ha azt mondja valaki,hogy nem szeretne kitölteni és ne hívjuk többet akkor én azt jelölöm be.

Sajnos elhiszem vannak kellemetlen és fura kerdesek, de az elején leszögezzuk ha valamire nem akar válaszolni akkor nyugodtan mondja.

Miért csináljak ezt?



#bunkóság #Háda #lenézés #Kozvelemenykutato
2020. nov. 20. 18:29
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Bocsi egy kicsit hosszúra sikerült. Köszi aki elolvassa és válaszol!
2020. nov. 20. 18:30
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert valszeg tul sok idö(nem 1-3 kérdés), nem èrdekelt benne, es a végén altalaban szemelyes adatokat is kérnek amit nem akarna megadni es ezert felesleges konfliktusba ill elutasitasba kell bonyolodnia
2020. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Alt.egy keresztnév kell,hogy valahogy megtudjam szólítani. Egy születési év és iranyitoszam. De ezek csak azért kellenek,hogy adott településről ne 100 egykoru/no/férfi stbstb legyen hanem változó.
2020. nov. 20. 18:33
 4/40 October15 ***** válasza:
53%
Passz nem voltam hasonló munkakörben, engem meg igen ritkán találnak meg ilyesmivel. :D Ha véletlenül meg olyan témában találnak meg akkor olyan geopolitikai kiselőadást tartok a callcenteres csajnak, hogy 3 hétig nem áll lábra. :D [Sry, töri szak ártalmai. XD]
2020. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
95%
Mert a te fajtádból kérdező valaki minden nap felhív. Az nem mentség hogy ez a munkád csak, ez másokat zavar és nyűg nekik. Én csak simán kinyomom, nem személyeskedek, de nem pazarlom erre az időmet mert nem vagyok érdekelt. Sőt a sok személyes adat kiadása inkább veszélyesnek mondható.
2020. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Így teljesen rendben van. Más miért nem képes kinyomni a telefont? Inkább felveszi és beszel hülyeségeket hogy ekkor meg akkor jo. Saját maganak csinál egy plusz kellemetlen dolgot.
2020. nov. 20. 18:40
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekeltek benne az emberek. Meg általában a többi közvéleménykutató elég hosszú. Az első ilyen hívásomra én is válaszolgattam először, de 5 perc után meguntam és letettem.
2020. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

" hogy ekkor meg akkor jo. "


Csak udvariasak vagy nem mernek megbántani, ezek csak kifogások.

2020. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Igen, de mivel azt mondja hívjam vissza akkor kötelességem visszahívni. Ha udvarias ha nem.
2020. nov. 20. 18:44
 10/40 October15 ***** válasza:
79%
5.: Iiiiigen borzasztó veszélyes megadni valakinek a születési dátumodat... :D Amúgy de, tökéletes "kifogás" hogy ez a munkája, ellenben neked gondolom nem az a munkád, hogy hülye legyél szóval érdekelne, hogy mi a te kifogásod. :D
2020. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!