Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha közvélemény- vagy piackutat...

Ha közvélemény- vagy piackutató keres meg, akkor te szoktál neki felvilágosítást adni?

Figyelt kérdés
Akár pártpreferenciáról, akár vásárlási szokásokról mondjuk
2023. jan. 2. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%

Nem. Rühellek telefonálni, és szerintem nem vagyok rossz ember, ha úgy döntök, hogy azt a 10 percet az utazásomból/ebédszünetemből inkább valami olyasmivel töltöm, ami feltölt, pl. olvasgatok, vagy zenét hallgatok, és nem olyasmivel, ami leszív.

Egyébként ha mondjuk e-mailben küldenék el, vagy egy közösségi médiában megosztott linken ki lehetne ezeket tölteni, akkor örömmel válaszolnék (ahogy szoktam a szakdolgozatírók kérdőíveire is), nekem tényleg csak azzal van a bajom, hogy ez telefonon, rosszabb esetben az utcán, vagy bevásárlás közben történik, nem én döntöm el, hogy mikor, és egyáltalán semmi irányításom nincs a helyzet fölött, hogy most akarom-e, hogy hülye kérdésekkel zaklassanak, vagy épp az év legrosszabb napját éltem át a munkahelyemen és csak haza akarok érni, hogy minél előbb sírhassak egy sort otthon.

2023. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%
11: 8. vagyok, na ez egy jó pont amúgy, hogy az jó lenne, ha lenne némi kontroll afelett, hogy mikor hívnak. Van egy kérdőívezős cég, akik mindig megkérdezik, hogy mikor hívhatnak legközelebb, ha nem érek rá, és dafke nem akkor hívnak, és még csodálkoznak is, hogy megint nem alkalmas az időpont, ha kedd du.-t beszéltünk meg és szerdán keresnek :D.
2023. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Néha megpróbáltam, de csak felhúztak, mert nem tudnak kérdőíveket csinálni, és így nem lehet rájuk sokszor válaszolni. Pedig nem nehéz összerakni egy értelmes, nem hibás kérdőívet, csak tanulni kéne hozzá egy kis alap módszertant, meg kellene csinálni pár próbalekérdezést hogy kiderüljenek a buktatók, pl a nem kizáró vagy a duplacsövű kérdések.
2023. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!