Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok bevásárlás...

Mit csináltok bevásárlás közben a boltban, amikor más vásárlókat hallotok csúnyaszavakat használni orbánra?

Figyelt kérdés

Nekem ma szürreális élményem volt egy nagyobb áruházban, amikor valaki az árakat nézve elkezdte hangosan szidni orbánt és körülötte levők is bólogattak és helyeseltek. Én meg lefagytam, hogy mi van...


Egy pillanatig azt hittem, hogy egy történelmi forradalom kibontakozásának szemtanúja vagyok. Aztán meg nem történt semmi. Illetve mégis, az áruházon fog rohadni néhány pofátlanul túlárazott termék.


2023. jan. 2. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Elkezdem szavalni a nemzeti dalt!
2023. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Én is bólogatnék. Változás nem fog történni, és ez nem feltétlen az adott embereken múlik, lehet, csak véletlen került össze annyi orbánellenes ott a boltban. De amíg vidéken monopolhelyzetben van a kormány azért, mert ellenzéki médiumokat kb. elérhetetlenné tesznek és egy zsék krumplival meg utalvánnyal megveszik a tanulatlanokat, nagyon nem lehet mit tenni mind ez ellen, ami itt folyik.
2023. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyeneknek oda szoktam szólni, hogy megszavaztátok, egyétek!
2023. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Örülnék, hogy láttam pár normális embert. Amúgy semmit sem szólnék.
2023. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Veszek még egy kakaós csigát
2023. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Körbenézek, hogy egy bevásárlóközpontban vagyok e, vagy az elmegyógy intézetbe tévedtem véletlenül.
2023. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

3-as!

Akkor te is elég sötét lehetsz:) Nagyon nagy a valószínűsége, hogy aki az Orbánt szídja az árak miatt, az nem rá szavazott.

2023. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Én abban a helyzetben bevásárlás közben arrébb toltam volna a bevásárlókocsik közül kettőt a pult elől, hogy hozzáférjek a sárgarépához.
2023. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
ódákat zengenék róla, és folyamatosan tapsolnék, hogy "végre valaki megmondta"...ja nem, teljesen hidegen hagyna, még ha igaza is van, ettől nem fog változni semmi, megyek tovább
2023. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Én eleve O1G pólóban megyek ki a házból minden nap
2023. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!