Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhunyt szeretteidtől koporsós...

Elhunyt szeretteidtől koporsós vagy urnás temetéssel veszel végső búcsút?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 15:42
A kérdező szavazást indított:
Koporsós
Urnás
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az én választásom lenne...
2023. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Apukád vagy anyukád elhalálozásakor hátha Neked is lehet ebben dönteni
2023. jan. 3. 15:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, senkinek nem kívánom ezt, csak hogy esetleg szóba került-e ez már így előre
2023. jan. 3. 15:55
 4/8 Metionin ***** válasza:
30%
Hamvasztás, aztán ki lesznek szórva. És nem lesz pap.
2023. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
45%
Aki lepontozott, annak amúgy nem tökmindegy, hogy mit kezdek a saját szüleim testével?
2023. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Megkérdeztem anyut hogy mibe kéri és pofanba4ott. 14/l
2023. jan. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleimet hamvasztattuk és a szülőfalujukban lévő temetőbe temettettük őket egymás mellé, így kérték.

Szüleim hál' Istennek még élnek, de mindketten hamvasztásos temetést kértek (50-60 évesek, messze van még a dolog, remélem), és mindketten különleges kéréssel rendelkeznek, hogy hol szeretnék, ha "szétszórnánk" a hamvaikat. Nyilván így fogok tenni, ha eljön az az idő.

Én most töltöm majd a 30-at, de nekem is van már végakaratom, hogy hova kívánom tetetni a maradványaimat, remélem, majd nálam is figyelembe veszik.

2023. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit kértek. Szerencsére az én családomban ez sosem volt tabu, 15-16 évesen beszélgettem mindenkivel erről.

Mindenki hamvasztásos temetést szeretne. Apukám, nagyszülők urnában, anyukám hamvasztást emlékerdős fa állítással.

Még azt is megbeszéltük, hogy kinek van mi elintézve (elsősorban nagyszülők), kiket hívjunk meg, hova legyenek eltemetve stb.

2023. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!