Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen kisebb-nagyobb dolgokat...

Milyen kisebb-nagyobb dolgokat, örömeket áldozol fel a szeretteidért?

Figyelt kérdés

Olyasmikre gondolok mint a"szükségesnél" korábban kelni, hogy pl. a kutyus sétálhasson, vagy ha mindig azért viszed te a gyereket, mert a párod nem "tud" időben kelni stb.

Vagy hogy hétvégén gyakran hazamész segíteni a szüleidnél kertrendezni, pedig akár túrázhatnál.

Vagy hogy többet kell az unokára vigyázni, mint amit valójában szívesen vállalnál stb.

Tehát olyan szívességek, amiket szeretetből teszel a szeretteidért, szinte automatikusan.


2022. máj. 12. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Meghagyom a kaját a gyerekemnek, amit én is nagyon megennék, korábban kelek, hogy szendvicset csináljak a férjemnek, és a gyereknek, stb. Ezek alap dolgok mondjuk, nem nagy áldozat vállalások. Más komolyabb nem jut eszembe, bár biztos volt néhány amit csak az irántuk való szeretetből tettem.
2022. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Alapvetően az egyedüllétemet. Nagyon szeretek egyedül lenni és sokszor áldozom be az erre lehetőséget biztosító néhány órámat, mert valakinek épp kellek. Illetve alvást is, sokszor ha a párom este ér haza, nekem akkor már a pizsit lövik és már koppan le a fejem de igyekszem kitámasztani a szemhéjamat amíg leül és mesél kicsit a napjáról, mert tudom, hogy neki ez fontos. Vagy elkísérem orvoshoz ha kell, mert attól jobban fosik, mint egy ovis. Komolyabb dolgokat én sem csinálok de pl. háziállat kedvéért régebben is bevállaltam sok kényelmetlenséget csak sajnos most albérletben nem lehet.
2022. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában az alvásidőmet szokták fogyasztani, de nem bánom. :D
2022. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MaciLaci86 válasza:
81%
10 évvel ezelőtt 15 év kőkemény alkoholizálást adtam fel a család illetve a gyermekem születése miatt azóta egy korty alkoholt sem ittam , és már nem is fogok soha. 🙂
2022. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
MaciLaci! Gratulálok!
2022. máj. 12. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmit.


23 évem telt azzal, hogy mindig én feleltem meg másoknak, feladtam önmagamat, stb.


Innentől kezdve maximum annyi, hogy elkészítem a barátomnak a reggelit, de csak mert egyórával előbb kelek.


Önző vagyok és nagyon magasról tojok rá, mert belefáradtam, hogy a lelkemet kitegyem olyanokért, akik felől amúgy meg is halhattam volna.

2022. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!