Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Lana Del...

Mi a véleményetek Lana Del Rey-ről?

Figyelt kérdés

A zenéit kifejezetten szeretem, de az énekesnőn nem tudok kiigazodni. Szoktam róla olvasgatni, de az egyik cikk ellentmond a másiknak. Olyanokat tudok hogy drogozott, meg állítólag feltöltette a száját (az egyik helyen azt olvastam hogy ő ezt nem erősítette meg, hozzáteszem a testvéreinek is ugyanúgy néz ki a szája), egyik oldalom azt látom nagyon kedves a másik oldalon arról írnak hogy hajlamos belekötni az emberekbe. Ha valaki jobban benne van a témában, kérlek írja le gondolatait.


Kérlek titeket ne támadjatok, csak érdeklődök a kedvenc énekesnőm iránt, hogy egyáltalán tudjam kinek hallgatom a zenéit.



2023. jan. 3. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Azokat a fotóit nem igazán bírom, amiket direkt úgy csinál meg, mintha ő lenne a nagy láncdohányos lázadó p*csa, aki szarik a világra meg mindenre.
2023. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a tipikus pcsanyaló, 12 egy tucat személyiség, mint a popsztárok többsége, de a szememben épp ettől lesz érdekes, szimpatikus, vicces.

Egyébként meg nem nagyon szokott másokkal drámázni, amikor meg igen, az inkább komikus. Legutoljára azzal kavart port, hogy csak simán megemlítette más énekesnők nevét, miközben önsajnáltatni akart, de visszafelé sült el a dolog, mert a publikum szerint túl sok fekete énekesnőt említett meg, ami valamiért problémának számít.


Az meg, hogy feltöltette a száját... A szórakoztatóiparban minden egyes ember, legyen férfi vagy nő, öreg vagy fiatal, csináltatott magán valamit. Mindenki. Az is, akin látszik, az is, akin nem, és az is, akiről soha az életben nem gondolnád. Erről nyílt titokként beszélnek a celeb plasztikai sebészek.

A drogozás kb ugyanígy. A legcukibb tinibandák is általában kokaint szippantanak a színpad mögött.


Ha példaképet akarsz választani magadnak, vagy csak simán valaki olyat akire felnézhetsz, akkor ne a hírességek között keresgélj. Feleslegesnek is gondolom ahogy a személyiségükön elmélkednek sokan. Nem hiszem hogy számít, hogy kinek a zenéjét hallgatod, pláne hogy sokszor nem is maguk az énekesek írják a saját zenéiket. Élvezd a művet, és ennyi.

2023. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Ez énekest nem ismerem nagyon, a hypeot viszont nem értem körülötte. Az ismeretségi körömben akik rajonganak érte, mindenesetre kibszott irritálóak. Néz szerencsétlen nő egy képen, a fangirlök meg 600 emojival posztolnak róla, hogy az a nézés. 🤦🏻‍♂️
2023. jan. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
A zenéinek nagy rajongója vagyok, de nem olvastam róla nagyon cikkeket. Engem inkább a munkássága foglalkoztat, nem a személyisége.
2023. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!