Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt mondják hogy a 27.ik...

Azt mondják hogy a 27.ik életév vízválasztó lenne,mert 9 éves ciklusok vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnem megtudni hogy ti mikor ezt betöltöttétek történte bármi érdemleges az életetekben?nekem csak most tudatosult hogy idén annyi leszek és hogy elcsesztem egy csomó időmet halogatással hogy van időm,most meg bevagyok pánikolva.
2023. jan. 6. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem szoktam hinni az ilyenekben, de valóban a 27. születésnapom előtt (és jelenleg is, utána) az eddigi legrosszabb. Úton vagyok a megőrülés, összeomlás felé. Családon belüli problémák (mostoha meg akart ölni, édesanyám szívinfarktust kapott nyáron), illetve kapunyitási extra pánik (eleve pánikbeteg vagyok). Vagy valami tragikus fog történni vagy végre kitörök a jelenlegi helyzetemből.
2023. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt hol olvastad? Egyébként semmi ilyen nem történt ekkor.
2023. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 7 évente van nagy változás valahogy mindig
2023. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első nagyon sajnàlom!Engem útra tettek 18 evesem a mostoha szuleim,es most van egy csaladom de a folyamatos depresszio miatt(hogy nem vagyok eleg jo,szeretheto-mert eldobtak 2x is) eltoltottem az idomet.Tudom hogy borzalmasan nehez most neked de kerlek ne add fel,minden rendbe fog jonni,kérlek tarts ki!Én se fogom feladni ❤️gondolok rád
2023. jan. 6. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: Köszönöm, igyekszem. Egyedül édesanyám tart életben jelenleg, rajta kívül nem szeret senki az életben. Neked is kitartást.
2023. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam semmi extra nem történt 27 éves koromban. Most 40 vagyok. Kitartás Nektek!
2023. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most vagyok 27 (3 hónapja). Durva év volt az előző, de inkább a covid lezárások miatt, ami engem nagyon érintett (szeretek éjszaka futni, meg a munkám is elvesztettem miatta). Sok új embert ismertem meg, és megtaláltam vlgül azt a munkát, amit életem végéig akarok csinálni. A volt párom szakított velem, emiatt költöznöm is kellett. De most egy jó helyen vagyok, élvezem az életem, azt érzem, hogy minden a helyén van.

Nem hiszek az asztológiában, de úgy éreztem, le kell írnom, hogy 27 vagyok, és szar volt az előző időszak, de most úgy érzem, minden oké, és nagyjából a legboldogabb időszakom élem, szóval nincs mitől félni.

2023. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a ciklus dolog szimplán hülyeség.


Nem azt mondom, biztosan vannak az ember életében mérföldkövek amikor hoz egy jó vagy rossz döntést, lép valamiben amiben addig nem mert, vagy csak szerencséje lesz és megváltozik az élete. Az is lehet, hogy valami kiváltja nála ezt. Elhatározás, valaki elvesztése, bármi.


De ettől még általános érvényű csoda nincsen, hogy felkelsz 27 évesen és egy csapásra minden megváltozik. Főleg az időhalogatós embereknél akik ha eddig nem csináltak semmit, nagy valószínűséggel utána sem fognak.

2023. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!