Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért a Jófogáson...

Az emberek miért a Jófogáson rizikóznak, amikor a Vatera ellenőrzött eladókkal dolgozik?!

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt a gyakorin panaszt a jófogásos vásárlásokkal kapcsolatban, hogy az eladó átverte, nem küldte, hogy csalók áldozata lett stb és nem értem, hogy akkor miért nem használják a vevők inkább a megbízhatóbb Vaterát?!


Ott az eladóknál olvasható rengeteg valós értékelés, tapasztalat, a vásárláskor meg megkapják egymás adatait is, nem csak egy noname valakitől lehet venni amire semmi garancia sincs, hogy majd elküldi.


Miért ragaszkodnak az emberek mégis a Jófogáshoz meg a cgókkal teli marketplacehez?!


Nem értem!


Miért ennyire hlyék az emberek ?



2023. jan. 7. 14:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, mert épp ott találják meg, amit venni akarnak?
2023. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én Vatera párti vagyok, de ha valamit nem találok meg ott, gond nélkül megyek a Jófogásra. De tény, hogy ott nem utalok előre a vakvilágba és hogy személyesen lássam az árut nem az ország túlfelén nézelődöm.
2023. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, hiába van fenn valamim a vaterán is csak a marketplacen meg a jófogáson van érdeklődés. Holott a vaterán láthatná, hogy mennyire bízhat bennem, nem lenne ennyi utalás ami után soha nem küldik az árut ha ez emberek a vaterát favorizálnák. Már egész nagy biznisz lett ez az átverés az emberek mégis rizikóznak.
2023. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
A vatera fizetős, nem?
2023. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

#4

Az eladónak. A vevőnek nem.

2023. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
A vevőnek nem, és őket verik át tehát nekik mindenképp megérné inkább azt böngészni és nem a marketplace-t.
2023. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"De tény, hogy ott nem utalok előre a vakvilágba és hogy személyesen lássam az árut nem az ország túlfelén nézelődöm."


Ezzel én is így vagyok!!


4: a vevőnek nem !!


De mindenkinek jó, ha látja a másik fél értékeléseit, mert a vevők is kapnak értékeléseket és akinek nincs vaj a fején, annak nincs mitől tartania ugyebár.


6: igen, ezért sem értem a vevőket.

2023. jan. 7. 15:51
 8/24 A kérdező kommentje:
3: na, ugye!?
2023. jan. 7. 15:52
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem többeknek gond lehet, hogy a Vaterán nem látszik az eladó telefonszáma, emailje, amíg véget nem ér a licitálás, és sokan talán jobban szeretik a Jófogasban, hogy ott vannak ezek az infók a hirdetésben, fel tudják hívni, meg tudják nézni, el tudják dönteni utána, stb. Én is a Vaterát részesítem előnyben, egy barátnőm Jófogásozott a fentebb írtak miatt, de őt is többször becsapták.
2023. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
34%
9. Szuper üzenőfal van, sokkal jobb mint hívogatni valakit, várni a munkaidő végét, stb.
2023. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!