Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan szoktátok otthon...

Ti hogyan szoktátok otthon tálalni a tényt, hogy az ellenőrzőtökben egy szaktanári figyelmeztetés kandikál a külvilágra?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy a muterom jelenetet rendezzen.
2013. szept. 29. 01:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

Sehogy - egyszerűen úgy csináltam a dolgaimat hogy mindig megússzam. Ezt most szépen vállald be, megkapod a fejmosást, visszaveszik a zsebpénzt, legközelebb meg majd jobban vigyázol hogy ne kapjanak el.

Bár a legokosabb még mindig úgy viselkedni, hogy ne legyen ok beírni a kis kék füzetbe (feltéve hogy még mindig az van, utoljára kb. 10 éve volt olyan a kezemben).

2013. szept. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Zsebpénzt nem kapok, szóval azt olcsón megúsznám. :D

Csak most van az a korszak, hogy az összes haver mostanság tölti a 18-at, én is november végén, és nem hiányzik, hogy ne mehessek el azokra a bulikra, vagy ami még rosszabb, én ne tarthassak. De remélem igazad lesz. :D

2013. szept. 29. 01:16
 3/16 anonim ***** válasza:
fúha. Kb kéthavonta kaptam egyet, ha nem gyakrabban. Mondjuk igaz, hogy emellett 4.6-os átlagot hoztam tanulás nélkül :D
2013. szept. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Mégis, miért kaptad?


Most vagy abban a korszakban, amikor a bulik mellett nyomni kellene az iskolát is, hogy ne csak utolsó utáni betanított munkás legyél. Ami persze rendes munka, csak kevésbé fizetik meg, mint azt aki tanult valamit, rendesen ért hozzá és tisztességes a hozzáállása.

2013. szept. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért kaptam, mert látványosan leszartam az órákat. De semmi para, mert ilyen tölteléktantárgy volt. Érettségi tantárgyakból harcrakész vagyok, ez németórán volt.
2013. szept. 29. 01:43
 6/16 anonim ***** válasza:
Nyugi én is ilyen voltam,sőt annyi szaktanárim volt hogy betelt a napló.Plussz nyitottak egy pénztárgép cetlit az én oldalamon hogy odairják a többit.Egy állat voltam :D . Töri,Német,Mühely gyakorlat-on kivül sok órát tönkretettem ,de nem teljesen ,úgyhogy jóvolt :D.Ha nem akarsz az ellenőrződbe mindig mond azt hogy nincs nálad,sőt el se vidd magaddal,akkor úgyis csak a naplóba kerül be,és a szüleid se látják az ellenőrződben,ennyi a megoldás.
2013. szept. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű a dolog hazamész anyád megkérdezi ,hogy mi volt ma ?

te meg azt mondod ,hogy képzeld anya terhes a csajom ja meg kaptam egy szaktanári figyelmeztetést tuti nem azzal fog foglalkozni ,hogy kaptál egy figyelmeztetést és amíg megy a fejmosás a terhes csajod miatt addig aláíratod vele az ellenőrzőt és utána meg megmondod ,hogy nem is igaz az ,hogy terhes de látod muter lenne rosszabb dolog is mint egy szaktanári XD

2013. szept. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:DD


Nekem az volt a taktikám, hogy eleve mérges fejjel mentem haza, nagy idegesen előadom mi történt. Ha elég hiteles voltam, még ő nyugtatgatott, meg előadta, hogy igen, a világ néha igazságtalan, és pont jó hogy ezt így tanulom meg, még tét nélkül.:D

2013. szept. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na micsoda tippek...


Nem tudom egyébként mivel szeretnél foglalkozni majd ha dolgozni kezdesz, de az érettségi csak egy vizsga a sok közül, nem sokszor fogják várhatóan számonkérni rajtad (mármint ha nem olyan irányba tervezel) a magyar nyelv és irodalmat meg a történelmet - a némettel meg lehet előrejutni.

2013. szept. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

5: No, a nyelvvizsga is pontvivő, meg egy nyelv is az érettségiből, hékás!

A diplomához is kell nyelvvizsga - van, ahol 2 is -, és ha negyedikes vagy, már kicsit el is vagy késve evvel...

2013. szept. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!