Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a tanár beismerten elhagyta...

Ha a tanár beismerten elhagyta az ellenőrzőmet, miért én fizessem ki az új ellenőrzőt?

Figyelt kérdés

A suliban az a rend, hogy év elején mindenki kap 1 db ellenőrzőt ingyen.

Ha elhagyja év közben semmi gond, nincs bünti meg irgumburgum beballag az irodába és 1500-ft ért vesz egy másikat.

Ez eddig oké.


Egy tanár beszedte az ellenőrzőmet. Majd kérdezem pár nap múlva hogy oké elvette de mikor adja már vissza. Erre közli elhagyta valahol és leszek szíves bemenni az irodába és venni egy újat.

Én mondtam eszem ágában sincs nem a szaros 1500 miatt hanem azért mert miért én vegyek újat vegyen az aki elhagyta. Ő hagyta el, meg is mondja hát vegye is meg az újat saját zsebből.

Miért én fizessek ha ő hagyja el?


Nem így korrekt?


2020. jan. 26. 15:28
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

És akkor még mindig kérdés ki tölti ki az újat. mert a régi félig tele volt, és sok munka újra beírni azt a sok szart.

Igazából azt is neki kénre mert ki haygta el, ő, hát akkor csinálja ő.


Ide vezet ha nincs enapló

2020. jan. 26. 15:30
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés de nehéz a válasz. 1: Neked van igazad, az ellenőrzőt a tanárnak kell kifizetni, de ha simán nem megy továbbviszed és az igazgató és az egész tantestület megtudja a balhét.

Sajnos van egy 2 változat is.: Te továbbra is abban az iskolában, azoknak a tanároknak a jó-vagy nem olyan jó indulatára leszel bízva, az ottani körülményeket Te ismered ezekkel együtt gondold át.

2020. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

" de ha simán nem megy továbbviszed és az igazgató és az egész tantestület megtudja a balhét."


Már megtörtént . Anyámék megírták az igazgatónak az egészet, a válasz egyelőre annyi hogy "beszámoltatásra " behívták a tanárt az igazgatóiba. Akármit is jelent ez.

Az biztos hogy én már csak elvből sem vagyok hajlandó 1 ft-tot se erre fizetni.

Nem az 1500 ft miatt hanem az elv miatt. Majd fizeti aki elhagyta.

2020. jan. 26. 15:41
 4/35 anonim ***** válasza:
5%
Most igazából valami renitens kis p/cs vagy aki még az agyát is játszani akarja, vagy esetleg nem valamiféle kihágás miatt vették el az ellenőrzőt?
2020. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

"vagy esetleg nem valamiféle kihágás miatt vették el az ellenőrzőt?"


nem mindegy miért vették el? Az a lényeg elhagyták és rajtam akarja leverni az árát.

Nem fizetek más hibája miatt. Majd fizet az aki elhagyta.

2020. jan. 26. 16:09
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan megírtam igazad van és legyen is szerencséd! Hál Istennek még fiatal vagy. Mindössze annyi baj lehet hogy ahogy az évek múlnak rajtunk és tanulunk majd dolgozunk sajna sokan rá kell hogy jöjjünk hogy a jogos igazunkat és elveinket nem biztos hogy mindig ki bírjuk használni. Az élet sem mindig korrekt.
2020. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Mindegy én egy forintot se , ezt tűzön vízen keresztül tartom lesz ami lesz. Tűzön vízen keresztül.
2020. jan. 26. 16:16
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
A tanárnak kell kifizetni. Nehogy már te szívjal azért, mert ő felelőtlen volt, és nem vigyázatott a te tulajdonodra!
2020. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Az a vicc hogy a tanárnak még csak fizetnie se kéne csak "szereznie" mert a titkárságon halomban áll és szabadon belenyúlhat ő aki tanár.

És akkor még jön a következő menet mert ebből sem engedek hogy az új ellenőrző tök üres és bele kell kerüljön minden jegy - azt ki írja be? Mert én biztos nem majd beírja az aki elhagyta a régit.

2020. jan. 26. 16:21
 10/35 anonim ***** válasza:
52%

Ha okkal vette el ha nem neked van igazad.


A tanárok nagyon szemetek tudnak lenni mert megtehetik. Sose kedveltem a fajtát. De az a baj hogy az ő jóindulatának vagy kiszolgáltatva továbbra is.

2020. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!