Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Comb tetoválás tapasztalatok/g...

Comb tetoválás tapasztalatok/gyógyulás?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 15:35
 1/5 Metionin ***** válasza:
0%
Mire vagy kíváncsi? Nekem van kettő.
2023. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Kb. 2 hónapja voltam tetováltatni combra, ez volt az első tetoválásom.


Nem akartam, mert edzeni járok és tetoválás miatt nem akartam kihagyni napokat, de végül mégis elmentem és tetováltattam.


Voltak részek, ahol fájt, de volt olyan rész, ahol konkrétan, ha nem figyelek oda, észre sem veszem, hogy csinálja. Ez függ attól, hogy milyen tetoválás. Nekem nem volt semmi komolyabb satírozás, szinte csak vonalak, de comb nagyságban.


Gyógyulást tekintve szintén függ attól, hogy milyen tetoválás. Nekem 1 hét után kezdett hámlani, közben kenegettem bepanthen krémmel (van, amikor elfelejtettem). Kb 2-3 hétig hámlott. 1 db lábedzést hagytam ki.

Nem nagy kunszt, nem vészes, nem tartott sokáig a gyógyulás sem.


De, ha durvább a tetoválás, akkor sokkal több ideig is eltarthat a gyógyulás.

2023. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
56%
Mit ábrázol a tetoválás?
2023. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fekete playboy nyuszi
2023. ápr. 15. 08:26
 5/5 anonim válasza:
Nekem tegnap csinálták combra ,kb 30cmes tele satirral,de be se tudták fejezni mert nem fogta már be a tintát,be is dagadt rendesen
jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!